Przegląd minionego tygodnia: Strzelecki tydzień

Kaszpir  -  8 maja 2017 16:49
0
2604

Piłkarze Górnika zaaplikowali Chojniczance aż sześć bramek. Sam Igor Angulo zrobił to czterokrotnie.

We wtorek „Trójkolorowi” zdobyli ich jeszcze więcej, bo – 10. Tyle razy trafiali do bramki przyjaciół Henryka Bałuszyńskiego. Jednak w tamtym meczu nie chodziło o wynik, było to spotkanie, aby uczcić pamięć byłego znakomitego napastnika zabrzan, popularnego „Balu”.

Nie idzie za to, podopiecznym Józefa Dankowskiego, którzy w ubiegłym tygodniu dwukrotnie schodzili z boiska w roli pokonanych.

O tym informowaliśmy w minionym tygodniu.

poniedziałek 1 maja

Kto na to i za to odpowie?
Gdy wiele lat temu zaczynałem swoją przygodę z Górnikiem Jan „Bolek” Niesyto powiedział mi „Górnik to więcej niż klub, to miłość na całe życie” i tak też pozostało do dzisiaj.

Chrobry – Górnik kibicowsko. Torcida z wizytą w Głogowie
Mecz w Głogowie pomiędzy miejscowym Chrobrym a Górnikiem Zabrze zgromadził na trybunach 1653 widzów. Tego dnia w naszym sektorze zasiadło 193 fanatyków.

wtorek 2 maja

Kartka z Roosevelta: Henryk Bałuszyński. Cholernie brak takich zawodników..
Wychowanek Gwiazdy Chudów, po raz pierwszy trafił do Górnika w 1988 roku. Utalentowany zawodnik, wraz z juniorami starszymi zabrzańskiego klubu, okazał się najlepszy w kraju 1989 roku.

środa 3 maja

Kanonada bramek dla Heńka Bałuszyńskiego
We wtorek pierwsza drużyna Górnika zagrała mecz towarzyski z drużyną przyjaciół Henryka Bałuszyńskiego. W taki sposób wszyscy obecni uczcili pamięć legendarnego napastnika Górnika.

Galeria z meczu Górnik – przyjaciele Bałuszyńskiego. Zagrali dla Heńka!
Kibice, którzy przybyli na mecz pomiędzy Górnikiem a zespołem złożonym z przyjaciół Henryka Bałuszyńskiego zobaczyli aż 12 goli.

Skra Częstochowa – Górnik II Zabrze 1:0. Szybki gol i powrót bez punktów
Górnik II Zabrze przegrał w meczu wyjazdowym ze Skrą Częstochowa. Zwycięski gol dla częstochowian padł w 4 minucie meczu.

czwartek 4 maja

Nie będzie transmisji z Pruszkowa
Poznaliśmy plan transmisji meczów 32. kolejki I ligi. W niej Górnik Zabrze zmierzy się w meczu wyjazdowym ze Zniczem Pruszków.

piątek 5 maja

Górnik – Chojniczanka 6:1. Cóż to był za mecz! Tak macie grać!
Górnik Zabrze zagrał najlepszy mecz w tym sezonie i rozjechał Chojniczankę aż 6:1. Takiego Górnika chcemy oglądać zawsze!

Skrót wygranego spotkania z Chojniczanką. 4xAnGOLo! (wideo)
Górnik Zabrze zmiótł z powierzchni ziemskiej Chojniczanką Chojnice. Zabrzanie wygrali aż 6:1. Najlepszym zawodnikiem w spotkaniu był Igor Angulo, który wrócił w znakomitym stylu.

Rafał Kurzawa odejdzie z Górnika? “Jego miejsce jest w ekstraklasie”
Jeśli Górnik w tym sezonie nie wróci do ekstraklasy, Kurzawa najpewniej odejdzie z Roosevelta – czytamy w piątkowym wydaniu “Sportu”.

sobota 6 maja

1, 2, 3, 4, 5, 6 – mało! Doping w meczu z Chojniczanką (wideo)
Mecz w ramach 29. kolejki I Ligi z Chojniczanką Chojnice oglądało prawie 6 tysięcy kibiców. 

Rezerwy Górnika z kolejną porażką
Rezerwy Górnika nie dotrzymały kroku pierwszej drużynie. W sobotę zespół Józefa Dankowskiego przegrał w Mikulczycach z Pniówkiem Pawłowice Śląskie 1:3.

niedziela 7 maja

Fundusze z sektorówki wesprą powstanie najdłuższej flagi w Polsce!
Trwa zbiórka pieniędzy na najdłuższą flagę w Polsce. Każdy kibic będzie miał okazję wesprzeć akcję podczas najbliższego meczu w Zabrzu z GKS-em Katowice.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments