Przegląd minionego tygodnia: Sporo kasy na święta

Kaszpir  -  26 grudnia 2016 12:57
0
820

W przedświątecznym tygodniu dominowały informacje o pieniądzach. Najpierw klub wystąpił do miasta o dokapitalizowanie kolejną kwotą, co zresztą zostało rozpatrzone pozytywnie. Można powiedzieć, że był to prezent pod choinkę, aczkolwiek nie jedyny. Górnik doszedł do porozumienia z Allianz jeżeli chodzi o zadłużenie.

Pojawiło się sporo wypowiedzi naszych piłkarzy. Kto lubi oglądać Kevina? Kto cały rok czeka na karpia? A kto podczas pasterki przewraca się na drugi bok? Tego wszystkiego możecie dowiedzieć się ze świątecznych ankiet przeprowadzonych z kilkoma zawodnikami.

O tym informowaliśmy w minionym tygodniu.

poniedziałek 19 grudnia

Górnik chce od miasta 2,5 miliona złotych, ale w kasie pusto…
Górnik Zabrze zwrócił się do miasta z wnioskiem o przyznanie kolejnych pieniędzy. Tym razem pieniądze mają zostać przeznaczone na „uregulowanie zobowiązań publicznoprawnych wobec Urzędu Skarbowego oraz zaległości z tytułu wypłat pracowniczych”

wtorek 20 grudnia

Wojciech Pawłowski: Brak awansu uznamy za porażkę
Drużyna Górnika przez cały tydzień trenowała pod okiem Marcina Brosza. Teraz wszyscy zawodnicy dostali rozpiskę treningową, którą realizują indywidualnie.

środa 21 grudnia

Konrad Nowak: Chciałbym wrócić do gry na przełomie marca i kwietnia
Konrad Nowak urazu lewego kolana doznał  10 września w meczu z Olimpią Grudziądz. Trzy tygodnie później przeszedł rekonstrukcję więzadeł i aktualnie ciężko pracuje, by jak najszybciej wrócić do gry.

czwartek 22 grudnia

Górnik doszedł do porozumienia z firmą Allianz
Górnik, a w zasadzie właściciel klubu, czyli gmina, doszła do porozumienia z Allianz Polska na temat spłaty potężnego zadłużenia jakie spółka miała wobec byłego właściciela

Dariusz Pawłowski z ambitnymi planami
Dariusz Pawłowski został najmłodszym zawodnikiem Górnika w rundzie jesiennej. 17-letni pomocnik debiut w pierwszej drużynie zabrzańskiego klubu ma już za sobą, ale nie zamierza spocząć na laurach. – Nie chcę być w pierwszej drużynie „młodym”, ale zawodnikiem, który jest wartościową częścią drużyny – deklaruje piłkarz.

sobota 24 grudnia

Roman Kaczorek szefem skautingu Górnika
Nowym szefem skautingu Górnika został Roman Kaczorek. – Znam go z Lechii, to świetny fachowiec, do którego mam pełne zaufanie – tłumaczy taką decyzję w rozmowie ze „Sportem” Bartosz Sarnowski, prezes Górnika.

Świąteczna ankieta Adama Wolniewicza: Wigilijny karp zawsze smakuje wyjątkowo
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, dlatego zapraszamy do przeczytania naszej świątecznej ankiety, a na pytania odpowiada Adam Wolniewicz, defensor Górnika.

Świąteczna ankieta Bartosza Kopacza: Przy świątecznym stole rozmowy o piłce są nieuniknione
Zapraszamy do przeczytania naszej świątecznej ankiety, tym razem odpowiedzi udzielił Bartosz Kopacz.

Świąteczna ankieta Łukasza Wolsztyńskiego: Korki pod choinkę, choć były za małe nie chcieliśmy ich oddać!
Ostatnim zawodnikiem w naszej świątecznej ankiecie jest Łukasz Wolsztyński. Zapraszamy!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments