Dariusz Pawłowski z ambitnymi planami

Milo  -  22 grudnia 2016 15:14
0
1208

Dariusz Pawłowski został najmłodszym zawodnikiem Górnika w rundzie jesiennej. 17-letni pomocnik debiut w pierwszej drużynie zabrzańskiego klubu ma już za sobą, ale nie zamierza spocząć na laurach. – Nie chcę być w pierwszej drużynie „młodym”, ale zawodnikiem, który jest wartościową częścią drużyny – deklaruje piłkarz.

Pawłowski zadebiutował w pierwszej drużynie Górnika w meczu z MKS-em Kluczbork. Dostał szansę również w spotkaniu z Bytovią. Wydawało się, że kolejne występy to tylko kwestia czasu, ale podczas treningu nabawił się kontuzji kostki. – Przez pierwsze kilka dni byłem załamany, ale na szczęście to szybko minęło. To był najpoważniejszy uraz z jakim się dotychczas zmagałem, bo rzadko kiedy łapałem kontuzje – stwierdził pomocnik Górnika.

Młodemu pomocnikowi udało się wrócić do gry na dwa ostatnie mecze III-ligowych rezerw. Pawłowski rok 2016 zakończył golem w spotkaniu z Olimpia Kowary. Co ważne, ze zdrowiem zawodnika jest już wszystko w porządku i wspólnie z pierwszą drużyną rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej. – Chcę zacząć regularnie grać. Nie chcę być w pierwszej drużynie „młodym”, ale zawodnikiem, który jest wartościową częścią drużyny – przyznaje Pawłowski.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments