Przegląd minionego tygodnia: Zwycięstwo w ostatnich minutach rundy

Kaszpir  -  28 listopada 2016 14:50
0
812

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Miniony tydzień swoje podsumowanie miał w niedzielne popołudnie w Mielcu. Na szczęście nasi piłkarze zakończyli go zwycięsko. Miejmy nadzieją, że ta wygrana będzie dobrym prognostykiem na rundę wiosenną.

W dni poprzedzające mecz docierały do nas informacje o kolejnych problemach kadrowych Marcina Brosza przed pojedynkiem ze Stalą. Nie tylko niektórzy piłkarze nie mogli pojechać na ostatnie spotkanie, ale również kibicom nie było dane pomóc drużynie dopingiem. „Torcida” nie mogła zameldować się w sektorze gości z powodu rozpoczęcia budowy w okolicach stadionu. Podsumowaliśmy także zbiórkę dla najbardziej potrzebujących przeprowadzoną przed spotkaniem z Miedzią. 

O tym informowaliśmy w minionym tygodniu.

poniedziałek 21 listopada

Ze Stalą bez Adama Wolniewicza
Adam Wolniewicz w niedzielnym spotkaniu z Miedzią Legnica zobaczył czwartą żółtą kartkę, która oznacza jeden mecz dyskwalifikacji.

Niedzielny mecz ze Stalą bez kibiców Górnika
W niedzielę Górnik Zabrze udaje się do Mielca, aby zmierzyć się z tamtejszą Stalą. Już wiadomo, że spotkanie odbędzie się bez zorganizowanej grupy kibiców z Zabrza.

Galeria z meczu Górnik Zabrze – Miedź Legnica. Nieudane pożegnanie
Górnik Zabrze przegrał z Miedzią Legnica. Był to ostatni mecz w tym roku przy Roosevelta 81. Zapraszamy do oglądania zdjęć.

Doping w meczu z Miedzią. Ostatnia porażka przy Roosevelta (wideo)
Nie udał się ostatni mecz w tym roku przed własną publicznością zabrzańskim graczom. Spotkanie z Miedzią Legnica zakończyło się porażką 0:2, a piłkarze schodzili do szatni wygwizdywani przez ponad 10 tysięcy osób przybyłych na stadion.

wtorek 22 listopada

Kibice wsparli bezdomnych i ubogich! (zdjęcia)
Nadszedł czas na podsumowanie wielkiej zbiórki dla bezdomnych i ubogich, którą przeprowadziliśmy przed meczem z Miedzią Legnica.

środa 23 listopada

Górnik – Miedź kibicowsko. Godne pożegnanie roku!
Ostatni tegoroczny mecz Górnika na własnym stadionie oglądało 10036 widzów, w tym 218 gości z Legnicy.

Noty i cenzurki za mecz z Miedzią. Gorsze oblicze zabrzańskich piłkarzy
Po efektownej wygranej z Wisłą Puławy, zabrzańscy piłkarze w meczu z Miedzią pokazali swoje gorsze oblicze i zaprzepaścili ogromną szansę doskoczenia do czołówki I ligi.

czwartek 24 listopada

Ile kilogramów udało się zebrać? Mamy wyniki zbiórki!
Dostaliśmy odpowiedź z Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta dotyczącej zbiórki darów dla osób ubogich i potrzebujących przed meczem z Miedzią Legnica.

Czy Mariusz Przybylski zagra przeciwko Stali?
Mariusz Przybylski w poprzednim meczu z Miedzią Legnica nawet nie usiadł na ławce rezerwowych. Ten doświadczony pomocnik, w tygodniu poprzedzającym spotkanie, nabawił się urazu.

niedziela 27 listopada

Stal – Górnik 1:2. Zwycięstwo na zakończenie roku!
Górnik kończy rok zwycięstwem. Podopieczni Marcina Brosza wygrali ze Stalą Mielec 2:1. Na listę strzelów wpisali się Szymon Sobczak, były piłkarz „Trójkolorowych”, Maciej Ambrosiewicz i Igor Angulo.

Noty i cenzurki za mecz ze Stalą. Atomowy Ambrosiewicz i niezawodny Angulo!
W meczu z Miedzią gra Górnika była o niebo lepsza, niż sam wynik. W Mielcu było za to odwrotnie. Choć podopieczni Marcina Brosza grali wyjątkowo słabo, to rzutem na taśmę zapewnili sobie trzy punkty. Nie po raz pierwszy bohaterem spotkania został Igor Angulo oraz Maciej Ambrosiewicz, który strzelił premierową bramkę dla Górnika. I to jaką!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments