Przegląd minionego tygodnia: Kontuzje i porażka z Miedzią

Kaszpir  -  21 listopada 2016 20:39
0
933

kosznik_miedz_1617

W mijającym tygodniu docierały do nas bardzo złe informacje na temat kolejnych kontuzji piłkarzy Górnika. Okazało się, że Erik Grendel i Dawid Plizga jesienią już nie pomogą drużynie Marcina Brosza. Do tego doszła kolejna porażka, która znowu każe nam zweryfikować marzenia o szybkim powrocie do Ekstraklasy. Warto jeszcze przypomnieć, że Roosevelta81.pl ponownie wyszła naprzeciw potrzebującym. Tym razem nagłaśnialiśmy i pomagaliśmy zorganizować zbiórkę dla przebywających w zabrzańskich placówkach.

O tym informowaliśmy w minionym tygodniu.

poniedziałek 14 listopada

Galeria z meczu Górnik Zabrze – Wisła Puławy. Czwórka do zera …
Na okazałe zwycięstwo nad Wisła Puławy wielu kibiców zareagowało: „Tak powinna wyglądać gra Górnika w I lidze”. Nie ma się czemu dziwić, miejsce zabrzan jest w Ekstraklasie i poza drobnymi wpadkami sportowe umiejętności drużyny idą ku lepszemu. Przed meczem odbyła się miła uroczystość, swe 79. urodziny świętował Pan Stanisław Oślizło, który otrzymał parę upominków.

Doping i kulisy meczu z Wisłą. Zagrali dla Oślizły (wideo)
13. listopada jest dniem szczególnym dla naszego utytułowanego, byłego kapitana drużyny Stanisława Oślizły. W sobotę skończył on bowiem 79 lat. Z tej okazji kibice przygotowali okazjonalny transparent, a piłkarze wygrali aż 4:0.

wtorek 15 listopada

Noty i cenzurki za mecz z Wisłą. Zagrało wszystko, ale kogut tylko jeden
Zabrzanie w meczu z Wisłą Puławy pokazali, że potrafią efektownie wygrywać. Każda formacja zagrała na miarę swoich możliwości. Tak grającego Górnika chcemy oglądać częściej.

Górnik – Wisła kibicowsko. Wytrwali zostali nagrodzeni
Spotkanie Górnika z Wisłą Puławy oglądało 5892 widzów. Mimo nie najlepszej frekwencji wszyscy obecni na meczu nie mają czego żałować, gdyż mogli zobaczyć okazałe zwycięstwo Górnika.

środa 16 listopada

Pomóż bezdomnym i ubogim. Wielka zbiórka przed meczem z Miedzią!
Nadchodzi zima, bardzo ciężki czas dla ludzi w trudnych sytuacjach życiowych – biednych, pokrzywdzonych, chorych, a także matek z dziećmi, które były zmuszone opuścić swoje domy. Zapraszamy wszystkich kibiców do wzięcia udziału w zbiórce dla osób potrzebujących, przebywających w placówkach w Zabrzu.

Erik Grendel przejdzie we wtorek operację
Erik Grendel, środkowy pomocnik Górnika, przejdzie we wtorek operację. Pierwotnie miała się ona odbyć tydzień wcześniej.

czwartek 17 listopada

Kontuzja Dawida Plizgi
Pomocnik Górnika Zabrze Dawid Plizga w najbliższym czasie przejdzie operację.

piątek 18 listopada

Nie będzie transmisji wyjazdowego meczu Górnika ze Stalą
Telewizja Polsat wycofała się z transmisji meczu Stal Mielec – Górnik Zabrze. Tym samym zmianie uległa godzina rozgrywania spotkania.

niedziela 20 listopada

Górnik – Miedź 0:2. Mecz jak cały ten rok
Górnik Zabrze w ostatnim tegorocznym meczu na Arenie Zabrze przegrał z Miedzią Legnica 0:2. Zwycięstwo przyjezdnym zapewnili Bartczak i Łobodziński.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments