Górnik – Wisła kibicowsko. Wytrwali zostali nagrodzeni

Slazier  -  15 listopada 2016 20:30
0
1368

kibice_Wisla_Pulawy_1617

Spotkanie Górnika z Wisłą Puławy oglądało 5892 widzów. Mimo nie najlepszej frekwencji wszyscy obecni na meczu nie mają czego żałować, gdyż mogli zobaczyć okazałe zwycięstwo Górnika.

Tego dnia zostały wywieszone flagi: Torcida Gliwice, Śp. Dawid, Supporters, Górny Ślonsk, Patrioci, Młoda Torca, Torcida Ruda Śląska, Torcida Crew oraz okazjonalny transparent „Wszystkiego najlepszego panie Staszku”.

transparent_oslizlo_wisla1617

Tuż po wyjściu piłkarzy na murawę odbyła się ceremonia wręczenia prezentu urodzinowego dla pana Stanisława Oślizły, legendy naszego klubu. Cały stadion skandował nazwisko jubilata, a także odśpiewał gromkie „sto lat”. W tym miejscu również przyłączamy się do gratulacji dla pana Stanisława i życzymy zdrowia, szczęścia oraz wszystkiego trójkolorowego!

Nasz doping niestety stał na średnim poziomie. Niewątpliwy wpływ na taki stan rzeczy miały słaba frekwencja oraz zła pogoda. Mimo wszystko, przy takim wyniku powinniśmy się bardziej postarać, bo dobrze wiemy, że stać nas na zdecydowanie więcej. Miejmy nadzieję, że każde następne spotkanie będzie dużo lepsze, zarówno pod względem frekwencji jak i dopingu. Warto wspomnieć, że do Zabrza nie przyjechali kibice Wisły Puławy.

kibice2_wisla_pulawy_1617

Oczywiście już teraz zachęcamy do udziału w meczu z Miedzią Legnica. Nie trzeba nikomu przypominać, iż jest to ostatnie spotkanie przy Roosevelta w tym roku. W niedzielę wszyscy widzimy się na stadionie!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments