Przegląd minionego tygodnia: Zima w (nieco) lepszych nastrojach

Kaszpir  -  5 grudnia 2016 19:16
0
911

matuszek

Górnik Zabrze z ostatniego meczu jesieni przywiózł komplet punktów. To na pewno cieszy, w przeciwieństwie do ogólnego dorobku „Trójkolorowych” w tej rundzie. Oczywiście sporo materiałów dotyczących tego spotkania znalazło się na naszej stronie. Jest też filmik podsumowujący kibicowskie wyjazdy, jak również ciekawy felieton kibica w dziale „Okiem Żabola”.

Prezes Górnika, Bartosz Sarnowski udzielił redakcji Roosevelta81.pl wywiadu, w którym opisuje klubową rzeczywistość, jak i dalszą oraz bliższą przyszłość – w ogólnym rozumieniu – funkcjonowania klubu. Czy wypowiedzi prezesa uspokoiły, rozwiały wątpliwości i obawy? Pozostawiamy to ocenie naszym czytelnikom. Z okazji Barbórki nie mogło również zabraknąć życzeń dla wszystkich górników.

O tym informowaliśmy w minionym tygodniu.

poniedziałek 28 listopada

Media o meczu Stal – Górnik: „Górnicy wygrali na osłodę beznadziejnego roku”
Górnik Zabrze odniósł siódme zwycięstwo w sezonie. Warto wspomnieć, że była to dopiero druga wygrana na wyjeździe.

wtorek 29 listopada

Dwa tygodnie odpoczynku zabrzańskich piłkarzy
W poniedziałek odbył się ostatni trening piłkarzy Górnika. Podopieczni trenera Brosza dostali teraz dwa tygodnie wolnego.

Galeria z meczu Stal Mielec – Górnik Zabrze. Wygrana!
W Mielcu spotkały się dwie zasłużone dla polskiego futbolu drużyny. Największa szkoda, że z powodu remontu hali tego meczu nie mogli oglądać kibice Górnika. Najważniejsze, że piłkarze wygrali i mogliśmy się cieszyć z kompletu punktów.

Skrót wygranego meczu ze Stalą Mielec (wideo)
Skrót warto zobaczyć, choćby dla pięknego trafienie Ambrosiewicza. Początkowo skrót widoczny był tylko na ternie naszego kraju, ale w późniejszym terminie dodaliśmy skrót nagrany przez Stal Mielec. 

czwartek 1 grudnia

Kibicowskie podsumowanie wyjazdowe rundy jesiennej 2016/17. Torcida on tour (wideo)
Za nami już runda jesienna sezonu 2016/17, dlatego postanowiliśmy podsumować spotkania wyjazdowe w wykonaniu zabrzańskiej Torcidy.

piątek 2 grudnia

Prezes Górnika: Cenię sobie współpracę z każdym środowiskiem, któremu zależy na Górniku
Konsekwentną pracą, ale w korelacji z planowaniem finansowym, powinniśmy dojść do coraz lepszych wyników sportowych i ekonomicznych – mówi w wywiadzie dla Roosevelta81.pl Bartosz Sarnowski, prezes Górnika Zabrze.

sobota 3 grudnia

Miasto wysłało czytelny sygnał, żadnych zmian nie będzie
Wydarzenia ostatnich tygodni i dni wyraźnie potwierdzają to, co było do przewidzenia, wszyscy mają się dobrze. Mam na myśli właściciela, zarząd i zorganizowane grupy kibiców.

niedziela 4 grudnia

Wiela zjazdów tyla wyjazdów, życzenia barbórkowe!
Mówiąc Śląsk, myślisz kopalnie, a jak kopalnie to górnicy, którzy dziś obchodzą swoje święto. Święta Barbara jest patronką dobrej śmierci i trudnej pracy. Szczególnie tutaj na naszej ziemi oprócz górników, ma w swojej opiece również hutników. 

Operacja Grendela nieunikniona. Co z pozostałymi kontuzjowanymi?
Jeszcze nie tak dawno rokowano, że być może uda się uniknąć zabiegu Erika Grendela. Już wiadomo, że doświadczony słowacki pomocnik będzie musiał poddać się operacji.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments