Operacja Grendela nieunikniona. Co z pozostałymi kontuzjowanymi?

Luq  -  4 grudnia 2016 15:30
0
1651

Grendel_Pogon_1617

Jeszcze nie tak dawno rokowano, że być może uda się uniknąć zabiegu Erika Grendela. Już wiadomo, że doświadczony słowacki pomocnik będzie musiał poddać się operacji.

Wśród kontuzjowanych zawodników najmniej powodów do optymizmu ma Grendel, który na dniach przejdzie zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego. Być może uda się uniknąć operacji w przypadku Dawida Plizgi. 31-letni pomocnik Górnik ma problem z barkiem i aktualnie leczony jest zachowawczo. Konrad Nowak pod koniec września przeszedł zabiegu rekonstrukcji więzadeł krzyżowych. Jego powrót do gry potrwa jeszcze ok. 4 miesiące.

Wśród grona rekonwalescentów najlepiej wygląda sytuacja Mateusza Kuchty. Młody bramkarz bierze udział w treningu rehabilitacyjno – motorycznym, który ma na celu wprowadzić go do pełnych obciążeń treningowych. Do dyspozycji trenera Brosza jest 17-letni Dariusz Pawłowski. Młody pomocnik zagrał w ostatnich dwóch meczach III-ligowych rezerw Górnika i strzelił jednego gola w meczu z Olimpią Kowary. Warto dodać, że w okolicach lutego do treningów wrócić ma także Rafał Wolsztyński. 

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments