Przegląd minionego tygodnia: Potknęli się na Zniczu

Kaszpir  -  31 października 2016 15:12
0
867

Grendel_znicz_1617

Tydzień temu wszyscy żyliśmy Śląskim Klasykiem, szczególnie byliśmy pod wrażeniem tego, co działo się na trybunach. Gra i wyniki piłkarzy Marcina Brosza zaczynały powoli utwierdzać nas w przekonaniu, że Górnik już „wie o co chodzi” w I lidze. Sobotni mecz z outsiderem z Pruszkowa miał być łatwym krokiem w kierunku ścisłej czołówki. Niestety, zabrzanie potknęli się na Zniczu i teraz znów muszą zbierać się z trudnej pozycji. Tak kończył się tydzień, co jeszcze można było znaleźć na naszym portalu?

Oczywiście sporo było materiałów dotyczących spotkania derbowego przy Bukowej. Informowaliśmy o decyzji sądu dotyczącej zaległości wobec byłego trenera Leszka Ojrzyńskiego. W dziale „Okiem Żabola” można było zapoznać się z ciekawymi przemyśleniami.

O tym informowaliśmy w minionym tygodniu.

poniedziałek (24 października)

Doping i kulisy meczu z GKS-em. Pokaz dopingu i sztucznych ogni (wideo)
W chłodne październikowe popołudnie przy ulicy Bukowej spotkały się ze sobą dwie śląskie marki GKS Katowice oraz Górnik Zabrze. Pomimo objęcia prowadzenia przez gości GieKSiarze zdołali zremisować, a oba zespoły musiały zadowolić się podziałem punktów.Tym samym „Trójkolorowi” pozostają nadal bez ligowego zwycięstwa w Katowicach od 1987 roku.

wtorek (25 października)

Galeria z meczu GKS Katowice – Górnik Zabrze. Święto na trybunach
Niedzielny wieczór zostanie zapamiętany przez kibiców na bardzo długo, gdyż byliśmy świadkami  prawdziwego piłkarskiego święta. Trybuny zapełnione do ostatniego miejsca, głośny doping i oprawy. Atmosfera tego dnia była fantastyczna. Zapraszamy do oglądania zdjęć.

środa (26 października)

Śląski Klasyk kibicowsko, czyli niedzielny spektakl na Bukowej!
Śląski Klasyk zakończył się wynikiem remisowym, a sam mecz przyciągnął na trybuny komplet, czyli prawie 7500 widzów. To spotkanie po raz kolejny udowodniło, że obie ekipy w pełni zasługują na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej, bo tam jest ich miejsce.

Mołdawianin nie zostanie zawodnikiem Górnika
Zawodnikiem Górnika nie zostanie Mołdawianin z rumuńskim paszportem Petru Luca, który wyjechał z Zabrza.

Noty i cenzurki po Śląskim Klasyku. Strzelony gol i oddanie inicjatywy
To było święto futbolu. Wypełniony po brzegi stadion przy Bukowej i fantastyczny doping przez 90 minut. Wynik spotkania chyba sprawiedliwy i do tego żadna ze stron nie wychodziła smutna ze stadionu. Pora na oceny naszych piłkarzy.

 czwartek (27 października)

Leszek Ojrzyński wygrał spór z Górnikiem
We wtorek piłkarski sąd polubowny ogłosił korzystny werdykt dla mnie. Górnik Zabrze musi zapłacić mi zaległości – mówi Leszek Ojrzyński, były szkoleniowiec śląskiego klubu.

Poważna kontuzja młodego napastnika Górnika
Krzysztofa Kiklaisza, młodego zawodnika Górnika czeka kilkumiesięczny rozbrat z piłką. 18-letni napastnik nabawił się poważnej kontuzji w meczu rezerw z GKS-em Jastrzębie.

piątek (28 października)

Górnik człapie na mały szczyt
Po falstarcie drużyny Marcina Brosza w nowym sezonie wydaje się, że w końcu Górnik zaczął swobodnie oddychać na zapleczu ekstraklasy.

Telewizja pokaże mecz Górnika z Wisłą
W 17. kolejce Górnik Zabrze zmierzy się przed własną publicznością z Wisłą Puławy. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę.

niedziela(30 października)

Górnik – Znicz 0:1. Miała być kanonada, a jest żenada!
Górnik Zabrze przegrał ze Zniczem Pruszków 0:1. Na listę strzelców wpisał się w 81 minucie Przemysław Kita.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments