Kibicowska zapowiedź meczu ze Zniczem

Milo  -  29 października 2016 10:19
0
940

834a1940

W sobotę czeka nas mecz ze Zniczem Pruszków, czyli outsiderem ligi. Do Zabrza nie przyjadą fani z Pruszkowa.

Kibice Znicza obecnie nie mają żadnych zgód. Jak sami zaznaczają, nie należy ich mylić z MKS-em Pruszków, gdyż jest to sekcja koszykarska. Znicz ma kosę z Polonią Warszawa oraz z Jagiellonią. Pruszków to głównie fan-club Legii, który wchodzi w skład Zachodniej Koalicji utworzonej z podwarszawskich miejscowości.

Oba kluby w historii zmierzyły się dwukrotnie. Mecze miały miejsce w sezonie 2009/10. Pierwsze spotkanie graliśmy w Pruszkowie, natomiast rewanż w Zabrzu. Mecz na Śląsku odbył się oczywiście bez udziału fanów z Pruszkowa. Znicz nie posiada zorganizowanej grupy kibiców, dlatego w sobotni wieczór sektor gości także będzie pusty.

oprawa_parszywa_13

Podczas Śląskiego Klasyku głośno dopingowaliśmy drużynę przez całe spotkanie. Czy podczas sobotniego meczu również będzie prowadzony doping? Miejmy taką nadzieję, bo tylko wtedy każdy kibic może poczuć jedyną i niepowtarzalną atmosferę zabrzańskiego stadionu. GÓRNIK TO MY!

Bilety na ten mecz można nabywać w kasach:
– Niebieska (od godz. 10:00),
– Biała (od godz. 12:00),
– Czerwona (od godz. 15:00),
– Torcidy (ul. Roosevelta) (od godz. 15:00), a także punktach Kolportera, w sklepie kibica w Galerii Zabrze, przez Internet za pośrednictwem strony www.bilety.arenazabrze.pl. Warto zaznaczyć, że cena biletu w dniu meczu wzrasta o 5 złotych.

Właśnie tak bawiliśmy się w 2010 roku, gdy graliśmy ze Zniczem.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl/Torcida.eu

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments