Przegląd minionego tygodnia: Górnicy pojechali na zgrupowanie

Kaszpir  -  17 stycznia 2017 14:24
0
946

Poznaliśmy kadrę na zgrupowanie w czeskim Karvare, będzie się tam przygotowywać 25 zawodników wśród których jest również Bartosz Kopacz. Media spekulują, że nasz czołowy zawodnik może wkrótce przenieść się do Lubina. Znamy także datę pierwszego sparingu w którym „Trójkolorowi” zmierzą się z Banikiem Ostrava.

Zakończono 35. plebiscyt na sportowca i trenera Zabrza. Najwięcej powodów do radości z zajętego miejsca może mieć Igor Angulo.

O tym informowaliśmy w minionym tygodniu.

poniedziałek 9 stycznia

Roman Kusz przewodniczącym Rady Nadzorczej Górnika
Górnik Zabrze S.S.A. informuje, że nowym przewodniczącym Rady Nadzorczej klubu został mecenas Roman Kusz, który zastąpił na tym stanowisku Tomasza Młynarczyka.

wtorek 10 stycznia

Kilka klubów zainteresowanych Aleksandrem Kwiekiem
Przygotowania z Górnikiem rozpoczęli wystawieni na listę transferową – Aleksander Kwiek i Armin Cerimagić. Jak informuje „Sport” ten pierwszy na brak zainteresowania nie może narzekać.

 środa 11 stycznia

Sparing z Banikiem w sobotę o 11:00
Górnik Zabrze na zakończenie pierwszego zgrupowania w Czechach zmierzy się z Banikiem Ostrava. Sparing został zaplanowany na sobotę, 21 stycznia o godz. 11:00. 

czwartek 12 stycznia

Bartosz Kopacz blisko Zagłębia Lubin
Kontrakt Bartosza Kopacza z Górnikiem wygasa w czerwcu, dlatego to ostania szansa, aby zabrzański klub zarobił na swoim defensorze. Być może 24-latek trafi do Lubina już tej zimy – informuje Sport.

Skrzypczak i Pikul trafią do Polonii Bytom?
Drugoligowa Polonia Bytom jest zainteresowana Bartoszem Pikulem oraz Szymonem Skrzypczakiem. Na etapie finalizacji jest też wypożyczenie do tego klubu Daniela Barbusa.

piątek 13 stycznia

Bramki dla nadziei Górnika
W środę 11 stycznia przedstawiciele Socios Górnik i Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze odebrali dostawę sprzętu dla młodych piłkarzy Trójkolorowych. Transport zawierał 12 bramek wraz z siatkami i mocowaniami.

Bartłomiej Gajda przejdzie testy w klubie włoskiej Serie B
W poniedziałek, na sprawdziany do włoskiego zespołu Virtus Entella, wyjeżdża 17-letni obrońca Górnika Bartłomiej Gajda.

sobota 14 stycznia

Rezerwy przegrały sparing z Polonią. Grali testowani
Rezerwy zabrzańskiego Górnika przegrały z Polonią Bytom 2:4. W spotkaniu szansę gry dostali zawodnicy testowani przez Marcina Brosza.

niedziela 15 stycznia

Znamy wyniki plebiscytu na sportowca roku w Zabrzu
W sobotni wieczór w hali widowiskowo-sportowej MOSiR miał miejsce finał plebiscytu na sportowca roku organizowany przez Urząd Miasta oraz Głos Zabrza i Rudy Śląskiej. 35. edycja wyłoniła najlepszych zabrzańskich trenerów i zawodników.

Górnik wyjeżdża na pierwsze zgrupowanie. Znamy decyzje odnośnie testowanych zawodników
Krystalizuje się kadra zabrzan na pierwsze zgrupowanie w Czechach. Z czterech testowanych zawodników na zimowy obóz pojedzie tylko jeden z nich.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments