Bartosz Kopacz blisko Zagłębia Lubin

Kaszpir  -  12 stycznia 2017 11:39
0
1064

Kontrakt Bartosza Kopacza z Górnikiem wygasa w czerwcu, dlatego to ostania szansa, aby zabrzański klub zarobił na swoim defensorze. Być może 24-latek trafi do Lubina już tej zimy – informuje Sport.

W tej chwili nie jest jasne, czy Kopacz dołączy do „miedziowych” jeszcze w tym okienku transferowym, czy dopiero latem. Może być tak, że piłkarz podpisze umowę obowiązującą od lata, a kluby siądą do negocjacji. Zabrzanie byliby bardzo zadowoleni, gdyby udało im się uzyskać za Kopacza ok. pół miliona złotych.

W Zabrzu liczono się z możliwym odejściem Kopacza już w sierpniu poprzedniego roku. Wtedy też o zawodnika po raz pierwszy zaczęło pytać Zagłębie. Działacze klubu z Roosevelta chcieli jednak uzyskać cenę odstępnego zapisaną w kontrakcie, czyli 300 tys. euro. Także tego samego lata działacze Górnika podjęli ostatnią próbę podpisania z Kopaczem nowej umowy. Piłkarz był skłonny podpisać nową umowę, ale pod warunkiem obniżenia kwoty odstępnego. Strony do porozumienia nie doszły, wobec czego obecny kontrakt straci ważność już pięć miesięcy. Teraz o nowej umowie strony już nie rozmawiały.

Źródło: Sport
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments