Górnik wyjeżdża na pierwsze zgrupowanie. Znamy decyzje odnośnie testowanych zawodników

Luq  -  15 stycznia 2017 18:36
0
1082

Krystalizuje się kadra zabrzan na pierwsze zgrupowanie w Czechach. Z czterech testowanych zawodników na zimowy obóz pojedzie tylko jeden z nich.

W ostatnim tygodniu z Górnikiem trenowało, aż czterech testowanych zawodników. Już wiemy, że Marcin Brosz zdecydował się zabrać na zimowy obóz tylko jednego z nich. Swoją szansę wykorzystał Grzegorz Mazurek i nieoficjalnie można uznać tego piłkarza za pierwsze wzmocnienie Górnika przed rundą wiosenną. Finalizacje odnośnie transferu definitywnego Mazurka do zabrzańskiego klubu powinny zakończyć się w najbliższych dniach. Przypomnijmy, że 22-letni pomocnik w rundzie jesiennej reprezentował barwy III-ligowego Piasta Żmigród. Więcej o zawodniku można przeczytać w tym miejscu.

W kadrze „Trójkolorowych” na pierwsze zgrupowanie znaleźli się także powracający z wypożyczeń bramkarz Tomasz Loska oraz pomocnik Bartłomiej Olszewski. Górnik w ośrodku Buly Arena zarezerwował dokładnie 35 miejsc, wliczając w to także sztab szkoleniowy.

Trener Brosz za wspólne treningi podziękował już Tadeuszowi Urbainczykowi, Davidowi Pedowskiemu oraz Danielowi Dąbrowskiemu. Piłkarze Górnika w poniedziałek wyruszą w kierunku Czech, gdzie przebywać będą do soboty.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments