Przegląd minionego tygodnia: Czytelnicy dzielą się swoimi przemyśleniami

Kaszpir  -  12 grudnia 2016 16:59
0
835

Liga zapadła w zimowy sen. Teraz powinny przeważać  informacje o ruchach kadrowych, różne podsumowania i wnioski po zakończonej rundzie. I tak też było w minionych dniach. Pierwsi piłkarze przedłużyli kontrakty, poznaliśmy plan przygotowań Górnika do rundy wiosennej.

W ostatnim czasie zaprosiliśmy też wszystkich czytelników do dzielenia się swoimi przemyśleniami, związanymi z Górnikiem Zabrze. Z kibicowskimi refleksjami można się już zapoznać na naszym portalu. Oczywiście zachęcamy wszystkich kibiców do przesyłania swoich felietonów, szczegółowe informacje tutaj.

O tym informowaliśmy w minionym tygodniu:

wtorek 6 grudnia

Szymon Matuszek przedłużył kontrakt z Górnikiem
Podpisana zimą umowa z Szymonem Matuszkiem, obowiązująca do 30 czerwca 2017 została przedłużona o rok. Defensywny pomocnik będzie grać w barwach Górnika do 30 czerwca 2018 roku.

Komisja Dyscyplinarna ukarała kibiców Górnika
Komisja Dyscyplinarna nałożyła na kibiców Górnika karę jednego meczu zakazu wyjazdowego. Powodem jest zachowanie kibiców podczas meczu z Podbeskidziem.

Kibice sukcesu? Wierzmy do końca!
Jestem kibicem Górnika od małego. Od małego wychowywano mnie, że na Śląsku króluje tylko Górnik. Teraz kiedy jestem już starszy, sam uczę młodszych członków rodziny… 

środa 7 grudnia

Podsumowanie statystyczne rundy jesiennej w I lidze. Ambrosiewicz najmłodszym strzelcem!
Piękny gol Macieja Ambrosiewicza w meczu ze Stalą okazał się nie tylko kandydatem do najładniejszej bramki sezonu. Młody pomocnik Górnika został najmłodszym strzelcem I ligi w obecnym sezonie. Co jeszcze dowiedzieliśmy się z podsumowania statystycznego I ligi?

czwartek 8 grudnia

Plan zimowych przygotowań Górnika
13 grudnia zawodnicy zabrzańskiego Górnika spotkają się po krótkiej przerwie na pierwszych zajęciach przygotowawczych do rundy rewanżowej. 

piątek 9 grudnia

Adam Wolniewicz na dłużej w Górniku
Umowa z Adamem Wolniewiczem, obowiązująca do 30 czerwca 2017 została przedłużona o rok. Zawodnik będzie grać w barwach Górnika do 30 czerwca 2018 roku.

sobota 10 grudnia

Klubowa kawiarenka. To właśnie w niej tętniło górnicze życie…
Kawiarenka na stadionie Górnika w najlepszych czasach tętniła życiem. Kibice mogli się w niej spotkać, porozmawiać i wspólnie obejrzeć mecz ukochanego klubu. Rozmawiamy z Bernardem Gorgoszem, który wspólnie z żoną Iwoną przez wiele lat prowadził „Kawiarnię Goool”.

niedziela 11 grudnia

Bierność legend i brak kibicowskich działań
Chciałbym podzielić się przemyśleniami dotyczącymi braku głośnego tupnięcia byłych legend Górnika.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments