Kibice sukcesu? Wierzmy do końca!

Kibic  -  6 grudnia 2016 18:00
0
1491

druzyna_Gornik_Stomil_1617

Jestem kibicem Górnika od małego. Od małego wychowywano mnie, że na Śląsku króluje tylko Górnik. Teraz kiedy jestem już starszy, sam uczę młodszych członków rodziny… 🙂

Niestety, ostatnie sytuacje w klubie troszkę mnie niepokoją. Górnik może jest w fatalnej sytuacji finansowej, jak i sportowej, ale czy my kibice powinniśmy się odwracać? Najpierw mówimy, że jesteśmy dumą tego klubu (bo jesteśmy), a potem niektórzy odwracają kota ogonem i jednocześnie odwracają się od klubu.

Czytanie komentarzy typu:
„C.. nie grają” itp. przy porażkach to jest rutyna, a przy zwycięstwach:
„Pięknie Górnicy! Wierzymy w was”

Nie róbmy z siebie kibiców sukcesu, ba pokażmy, że sytuacje ciężkie nawet bardzo nas nie zmienią. Tata zawsze mi mówił, że Górnik ma najwierniejszych i najlepszych kibiców w Polsce, nie mylił się, ale ostatnie zdarzenia pokazują, że tych kibiców „wiernych” nie ma wielu…

Spadliśmy, ale dużo kibiców się NIE odwróciło, teraz kiedy trochę gorzej gramy już odwraca się coraz więcej. Jesteśmy najlepszym klubem w Polsce i pokażmy, że takie sytuacje to był przypadek. Kibice Górnika to nie są zwykli kibice jak w innych klubach, tylko ważna część Górnika. Ja mimo tej ciężkiej sytuacji nie odwracam się i dalej wierzę w awans.

Kolejna sprawa to Marcin Brosz. Twierdzę, że największy błąd to zwolnienie go. Brosz buduje drużynę w Zabrzu i trzeba mu dać czas na zbudowanie jej do końca. Drużyny nie buduje się w przeciągu 2 miesięcy. Na to nie ma określonego czasu, ale trzeba dać spokojnie popracować. Trener jest ograniczony, ponieważ nie ma dużego manewru na rynku, więc musi grać tym, co mu dają. Jest dobrym trenerem, wyciąga młodzież, czego od dawna w Górniku brakuje.

Zaufać Marcinowi!!

TEKSTY PUBLIKOWANE W DZIALE “OKIEM ŻABOLA” SĄ PRYWATNYMI OPINIAMI AUTORA

Ten tekst został przysłany na naszą skrzynkę mailową. Chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi kibicami Górnika? Napisz do nas!

Więcej informacji TUTAJ

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments