Przegląd minionego tygodnia: Remis, który nikogo nie cieszy

Kaszpir  -  8 listopada 2016 13:06
0
847

kibice_Podbeskidzie_1617

Górnicy rzutem na taśmę wyrwali remis pod Klimczokiem. Jednak podział punktów to nie jest najszczęśliwszy rezultat dla „Trójkolorowych”. Nie najlepsze wieści docierały do nas z klubu także w minionym tygodniu.

Zależy może od kogo, bo od Pani wiceprezes dowiedzieliśmy się o narastającym długu. Natomiast sam prezes Sarnowski miał dla nas lepsze wieści, gdyż według niego z tym długiem nie do końca tak jest, czyli… najlepiej polecamy jednak przeczytać obie wypowiedzi i wyciągnąć wnioski. Poniżej przypominamy ważniejsze informacje o Górniku, które można było przeczytać na naszym portalu w ostatnich dniach.

O tym informowaliśmy w minionym tygodniu.

poniedziałek 31 października

Doping i kulisy meczu ze Zniczem. Grobowe nastroje (wideo)
Świat się kończy, czerwona latarnia I ligi ograła do niedawna ekstraklasowego Górnika. Zabrzanie w bardzo złym stylu ulegli na własnym boisku 0:1, lecz to nie mogło się inaczej skończyć jeśli nie strzela się rzutu karnego grając w osłabieniu przez większą część meczu…

Noty i cenzurki za mecz ze Zniczem. Wielkie nadzieje, zweryfikowane na boisku
Miało być łatwo i przyjemnie, a skończyło się tragicznie. Już przed meczem nawet klubowa drukarka odmówiła posłuszeństwa, a im dalej w las to było już tylko gorzej.

wtorek 1 listopada

„Pamięć to twarda skała…”
Dzień Wszystkich Świętych to najlepszy czas, aby w ciszy, spokoju i zadumie pochylić się nad grobami bliskich nam osób. Pamiętajcie o wszystkich tych, którzy przez całe swoje życie związani byli z barwami Górnika Zabrze.

Skrót meczu Górnik – Znicz (wideo)
Górnik Zabrze w sobotni wieczór przegrał ze Zniczem Pruszków. Stacja Polsat Sport prezentuje skrót z tego spotkania.

środa 2 listopada

Prezydent Zabrza odpowiedziała kibicom na postulaty
Prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik odpowiedziała kibicom na prośbę o pisemne ustosunkowanie się do postulatów.

Erik Grendel kontuzjowany
Erik Grendel doznał urazu w sytuacji, po której arbiter podyktował rzut karny dla Górnika.

Górnik – Znicz kibicowsko. Zabrzańskie morsy!
Mecz Górnika ze Zniczem Pruszków przyciągnął na trybuny stadionu im. Ernesta Pohla dokładnie 7485 widzów. Można powiedzieć, że frekwencja w tych granicach to już norma na naszych spotkaniach w I lidze.

czwartek 3 listopada

Górnik ma 62 mln zł długu. Prezes klubu zaprzecza i zrzuca winę na poprzednika
Wiceprezes Górnika Zabrze: długi klubu przekroczyły 62 miliony złotych. Prezes tym danym zaprzecza i zrzuca winę na poprzednika.

Wojciech Pawłowski zawodnikiem Górnika
Górnik Zabrze podpisał kontrakt z Wojciechem Pawłowskim. Umowa 23-letniego bramkarza z klubem będzie obowiązywała do końca czerwca 2017.

piątek 4 listopada

Telewizja pokaże mecz Górnika z Miedzią
W 18. kolejce Górnik Zabrze zmierzy się przed własną publicznością z Miedzią Legnica. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę.

niedziela 6 listopada

Podbeskidzie – Górnik 3:3. Rollercoaster w Bielsku!
W tym meczu zabrzanie zapewnili nam wszystkie możliwe scenariusze. Najpierw przegrywali, szybko wyrównali, wyszli na prowadzenie, by w końcowych minutach meczu znów przegrywać. Gol Matuszka w doliczonym czasie gry zapewnił jeden punkt.

Skrót szalonego meczu Podbeskidzie – Górnik (wideo)
Górnik w szalonym meczu zremisował z Podbeskidziem 3:3. Przedstawiamy skrót tego spotkania nagranego przez kamery Polsatu Sport

Źródło:Roosevelta.81.pl
Foto:Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments