Przegląd minionego tygodnia: Pierwsze decyzje kadrowe

Kaszpir  -  9 stycznia 2017 18:15
0
730

Początek roku oznacza wzmożony ruch w kadrze zespołu. Powrót młodego Loski z Rakowa został wymuszony przedłużającą się pauzą Kuchty. Na treningach pojawiają się nowi zawodnicy, a niektórzy piłkarze dostali już zielone światło na opuszczenie klubu z Roosevelta. Czeska miejscowość Kravare będzie miejscem pierwszego zgrupowania podopiecznych Marcina Brosza. 

Ponadto licytujemy koszulkę Igora Angulo na wsparcie WOŚP, a w dziale „Okiem Żabola” można zapoznać się z kolejnymi ciekawymi przemyśleniami kibiców.

O tym informowaliśmy w minionym tygodniu.

poniedziałek 2 stycznia

Dłuższa przerwa Mateusza Kuchty, Tomasz Loska wróci do Górnika?
Wszystko wskazuje na to, że z wypożyczenia do Rakowa Częstochowa wróci na Roosevelta Tomasz Loska. 21-letni bramkarz miał pod Jasną Górą bardzo udaną jesień.

wtorek 3 stycznia

Kwiek i Cerimagić na liście transferowej Górnika
Dwóch zawodników w zimie może pożegnać się z Górnikiem. Wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu otrzymali Aleksander Kwiek oraz Armin Ćerimagić.

Bartłomiej Olszewski pojawi się na pierwszym treningu Górnika
9 stycznia na treningu Górnika ma pojawić się 21-letni Bartłomiej Olszewski, który rok 2016 spędził na wypożyczeniu w MKS Kluczbork.

środa 4 stycznia

Roosevelta81.pl po raz kolejny gra razem z WOŚP. Wylicytuj koszulkę Igora Angulo!
Nasza redakcja po raz kolejny włączyła się do gry Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i dzięki uprzejmości Igora Angulo, można wylicytować jego koszulkę. 

Oficjalnie: Kravaŕe miejscem przygotowań Górnika
Poznaliśmy miejsce pierwszego zgrupowania zawodników zabrzańskiego Górnika. W dniach od 16 do 21 stycznia podopieczni trenera Marcina Brosza trenować będą w czeskiej Buly Arenie.

piątek 6 stycznia

David Pedowski trafi do Górnika?
Na pierwszym tegorocznym treningu Górnika w poniedziałek, ma się pojawić 19-letni środkowy obrońca zza Oceanu David Pedowski. Ten młody zawodnik trenował ostatnio w amerykańskiej fili Paris Saint-Germain w Chicago.

sobota 7 stycznia

Kartka z Roosevelta: Piotr Jegor
„Polski Koeman”, takim przydomkiem określano obrońcę Górnika Zabrze. Piotr Jegor słynął z bardzo mocnego uderzenia, zdobywał wiele bramek ze stałych fragmentów gry, podobnie jak słynny holenderski obrońca Ronald Koeman.

niedziela 8 stycznia

Górnik sprawdzi najlepszego strzelca okręgówki
W poniedziałek tygodniowe testy w Górniku Zabrze ma rozpocząć 25-letni napastnik Tadeusz Urbainczyk, najlepszy strzelec okręgówki.

Górnik był kiedyś wielki
Wstyd przyznać, ale nie pamiętam swojego pierwszego meczu na Górniku. Wiem tylko, że było to pod koniec lat 70-tych. Lata 80-te pamiętam już jednak doskonale. Wysokie wygrane nikogo nie dziwiły, a mistrzostwo Polski zdobywaliśmy jedno po drugim. Każde z nich pamiętam i każde smakowało inaczej.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments