Przegląd minionego tygodnia: Efektowna wygrana na urodziny pana Stanisława

Kaszpir  -  14 listopada 2016 23:38
0
866

Oslizlo_Wisla_Pulawy_1617

Wszystko, co najważniejsze dla kibiców Górnika wydarzyło się w niedzielę. Najpierw 79. urodziny na stadionie świętował Stanisław Oślizło, a następnie piłkarze sprezentowali jubilatowi i wszystkim fanom wysokie zwycięstwo. Przypominamy też, o czym można było przeczytać na naszych stronach w pozostałych dniach.

O tym informowaliśmy w minionym tygodniu.

poniedziałek 7 listopada

Galeria z meczu Podbeskidzie – Górnik. Grad goli i podział punktów
Górnik Zabrze zremisował z Podbeskidziem Bielsko-Biała 3:3. Kibice oglądający mecz na nudę nie mogli narzekać, bo oglądaliśmy sporo goli, a emocje towarzyszyły do ostatniego gwizdka arbitra. Zapraszamy do oglądania galerii z tego spotkania.

Doping i kulisy meczu z Podbeskidziem. Inwazja na Bielsko! (wideo)
Kibice zgromadzeni na stadionie pod Klimczokiem nie mogli narzekać na nudę. W meczu padło 6 goli, był rzut karny, błędy bramkarzy i głośny doping. Wynik meczu do końca pozostawał sprawą otwartą. Spotkanie w Bielsku zobaczyła liczna grupa kibiców Górnika, która budziła respekt wśród miejscowych.

Noty i cenzurki za mecz z Podbeskidziem. Radosny futbol wystarczył tylko na punkt
Górnik podzielił się punktami z Podbeskidziem. Padł remis, który tak naprawdę nikomu nic nie dał. Można odnieść wrażenie, że Górnik w ataku zapominał o defensywie.

środa 9 listopada

Napastnik z okręgówki blisko Górnika?
Górnik Zabrze prawdopodobnie pozyska 24-letniego napastnika Szymona Płoszaja, który występuje w bielskiej lidze okręgowej. W obecnym sezonie na swoim koncie ma aż 25 goli.

Górnik – Podbeskidzie kibicowsko. Remis na boisku i dominacja na trybunach
Wyjazdowe spotkanie Górnika z Podbeskidziem stało na wysokim poziomie pod wieloma względami. Mecz był bardzo emocjonujący i zakończył się wysokim remisem 3:3, a na trybunach niepodzielnie rządziła Torcida. Widowisko w Bielsku-Białej oglądało 8700 widzów, w tym 1700 sympatyków z Zabrza.

czwartek 10 listopada

Koniec sezonu dla Erika Grendela!
Erik Grendel we wtorek przejdzie zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Oznacza to, że w tym sezonie już nie zagra.

Telewizja pokaże wyjazdowy mecz Górnika ze Stalą
W 19. kolejce Górnik Zabrze zmierzy się w meczu wyjazdowym ze Stalą Mielec. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę.

piątek 11 listopada

Tak krawiec kraje, jak mu materii staje
Przeglądając pod różnymi artykułami wpisy o naszym klubie, 90% komentarzy to tzw. hejt, który leje się szerokim strumieniem. O ile moim zdaniem jest on uzasadniony pod adresem włodarzy i właściciela klubu, to w kierunku piłkarzy to chyba lekka przesada. Trzeba dostosować swoje wymagania do możliwości.

sobota 12 listopada

Komisja Dyscyplinarna nałożyła kary za Śląski Klasyk
Komisja Dyscyplinarna nałożyła kary finansowe na Górnika oraz GKS Katowice. Powodem jest zachowanie kibiców obu drużyn podczas Śląskiego Klasyku

niedziela 13 listopada

79. rocznica urodzin Pana Stanisława Oślizły. Wszystkiego najlepszego!
W dniu dzisiejszym 79. urodziny obchodzi Stanisław Oślizło, legendarny obrońca zabrzańskiego Górnika, który nigdy nie zapomina o swoim ukochanym klubie.

Górnik – Wisła 4:0. Górnik zmiażdżył Wisłę!
Górnik Zabrze wygrał z Wisłą Puławy 4:0. Na listę strzelców wpisali się Matuszek, Ledecky, Wolsztyński oraz Angulo. Zabrzanie odnieśli w końcu przekonujące i efektowne zwycięstwo.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments