Oceń piłkarzy Górnika za mecz z Widzewem Łódź

g.rajda  -  18 sierpnia 2023 22:49
6
689

W meczu 5. kolejki PKO Ekstraklasy Górnik Zabrze zremisował na własnym stadionie z Widzewem Łódź. Zapraszamy do przyznawania ocen poszczególnym piłkarzom za ich występ w tym spotkaniu.

Skala not:
1
 – kompromitująco
2 – fatalnie
3 – bardzo słabo
4 – słabo
5 – przeciętnie
6 – dobrze
7 – bardzo dobrze
8 – świetnie
9 – rewelacyjnie
10 – fenomenalnie (klasa światowa)

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Bardzo źle to wygląda 😔

Źle? To jest dramat, bez napastnika bez środka pomocy

Annali będzie wymiatał ale szatnie po meczu bo do niczego innego się nie nadaje kto go ściągał

Gdyby Widzew miał trochę więcej szczęścia, to ten mecz byłby w plecy!
Remisy niestety pudrują rzeczywistość – niby nie jest źle…nie ma tragedii…pracujemy…itd, a marazm postępuje i nie ma rozliczeń. Jak nie będzie porządnego wstrząsu, to może być cienko a zegar tyka…

KAPRALIK- Górnik będzie miał z niego pożytek. Oby tylko ten chłopak miał z kim grać w tym zespole….Jakim cudem w tym zespole gra Chmarek- to chyba żart Urbana- facet przewracał się na boisku, tracił piłki, nie wdział co wokół niego się dzieje, kompletne osłabienie Górnika.
Jedyne plusy w tym meczu należą się Janickiemu, Kapralikowi, Sekulićowi – i to wszystko. Nie ma ataku, pozmieniane pozycje piłkarzy na boisku, nie ma 2 linii, nie ma kondycji- i dalej nie ma nikogo w ataku. Totalny bezwład i bałagan. Martwi brak kondycji i sił na boisku. Nie ma koncepcji. Cofnięcie się Górnika w 2 połowie- było błędem przedszkolaka- to zawsze kończy się źle- co pokazał waleczny i wybiegany Widzew…. Szkoda tych 2 pkt.

Tragedia to *ujowy torman. Lepiej młodegp ogrywać, niech nabędzie doświadczenia, bo starego tojak do tej pory nie pojął, nie nauczy się.