Martin Chudý odchodzi z Górnika

Kibic  -  18 czerwca 2021 18:40
14
4064

Martin dołączył do Górnika 11 stycznia 2019 roku i na stałe zadomowił się między słupkami Trójkolorowych. Zapamiętamy słowackiego bramkarza z wielu udanych interwencji na przedpolu, dodając do tego dobrą postawę w powietrzu, a także bliżej bramki. Był jednym z najlepszych bramkarzy na przestrzeni kilkunastu lat broniących bramki Górnika.

Prywatnie Martin poza piłką nożną prowadzi swoją stronę internetową, jest autorem kilku książek oraz pomaga ludziom być szczęśliwymi. Szacunek. Mieliśmy przyjemność z Martinem porozmawiać TUTAJ

Martin, dziękujemy!!!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

By ten zarząd kruk po łbach tłuk. A św Michał im ch..m oczy powypychał

Mądrego, to aż przyjemnie posłuchać. Skoro skończył mu się kontrakt i dostał lepszą ofertę, na jaką nas nie stać, to co mieli zrobić??? A używanie przekleństw w tym samym zdaniu, co wspominanie sw pan Michała, świadczy tylko o Tobie. WSTYD!!!!

Ile kolego ci płacą w urzędzie miasta za tyłkolizanie???

Brawo. Jestem innego zdania niż Ty, a więc ktoś mi płaci za pisanie. Tak informacyjnie, mam na stadion Górnika jakies 8000 km, ale zaraz pewnie zaswita Ci myśl, że pewnie pracuje zdalnie.

Płatek pokazuje swoją wielką moc
ściąga śmieci a jedynego solidnego kopacza puszcza w …….

Nazywaj innych ludzi smieciami, po prostu brawo. Wielka klasa. Szczęśliwie prezentujesz dla większości nieosiągalny poziom elokwencji i kultury. Naprawdę szczęśliwie

Ten Speedy to jakiś chory zero pojęcia o piłce

Nie znam sie, bo mam inne zdanie na temat przydatności do składu kilku zawodników? Rozumiem, że jest jakaś książka o piłce, gdzie napisane jest, że Cholewiak czy Krawczyk są beznadziejni. Musiałem przeoczyć 🙂 ja twierdzę, że stać nas na takich, a nie innych zawodników i dostrzegam w nich pozytywy. Jakos nie mam w zwyczaju obrażać i krytykować wszystko i wszystkich. I Ty i ja chcielibyśmy zeby w Górniku grały gwiazdy, a drużyna wygrywala co roku mistrzostwo, ale realnia są takie, że aby przekonać zawodnika do przejścia do Górnika, trzeba czekać, aż nie wypala mu inne propozycje, a następnie często iść na rękę podpisujac umowy na takich a nie innych warunkach, bo inaczej w ogóle by nie przyszli. Taka jest rzeczywistość i dopóki nie znajdzie się duży sponsor, to tak to będzie wyglądało. Nie godzę się z taka rzeczywistościa, ale nie mam na nia wpływu, podobnie jak Ty.

a tu racji nie masz Krawczyk swoje już pokazał czyli totalna katastrofa
Dadok tak samo w Mielcu
a Cholewiak 4 mecze tak 4 mecze
jezeli jest osoba odpowiedzialna za transfery to to musi mieć rozeznanie a wszyscy widzą jakie te grajki
lepiej dac szanse młodym a nie 31 latkowi
takie moje zdanie

I tak jak Ty masz swoje zdanie, tak ja mam swoje. Wg mnie nie mamy żadnego rokujacego mlodziezowca. Ani Rostkowski, ani Scislak, ani Kiklaisz nie są zawodnikami na ekstraklasę. Dlatego wole Krawczyka, który wg mnie w końcu się odblokuje, bo ma łatwość dochodzenia do sytuacji. Wole Cholewiaka ktory ma umiejętności (wg mnie). To, że ktoś jest młody nie daje mu przewagi w walce o sklad. Ale to moje zdanie.

Co Ty jakaś rodzina z tym Krawczykiem ? Facet przez 2 lata dawał ciała i nagle z drewna zrobi się Messi,chyba pinokio.Co do Cholewiaka myślę ze da trochę jakości zespołowi,dobry ruch.

Po prostu widzę jak gra i wiem, albo wierzę że odpali. Widziałem wielu napastników i najgorsi to ci, którzy nie dochodzą do sytuacji. Krawczyka piłka szuka albo on się dobrze odnajduje. Nieważne w sumie. Jeśli zalapie luz w grze, to minimum 10 w sezonie strzeli. Wspomnisz moje słowa

BRAK SŁÓW! TO JEST NAPRAWDĘ DOBRY BRAMKARZ. MAŁO CO ZAWALAŁ A WIĘCEJ RATOWAŁ. SZKODA, ŻE ZARZĄD MA OCZY W ZADZIE. DZIĘKUJEMY MARTIN!

Niby solidny bramkarz, ale jego gra nogami wołała o pomstę do nieba. W zasadzie wszystkie piłki w aut. Był w miarę ok, ale szału nie robił, płakał nie będę. Powodzenia w nowym klubie Martin!