Kibicowska zapowiedź Śląskiego Klasyku. „Od pewnego dnia, GieKSa z Górnikiem..”

Slazier  -  22 października 2016 19:01
0
1378

gks_katowice_oprawa1

Przed nami długo wyczekiwany mecz z GKS-em Katowice. Początek niedzielnego Śląskiego Klasyku zaplanowano na godz. 17:45

Kibiców z Katowic nie trzeba bliżej przedstawiać. Zgoda z „GieKSą” łączy nas od 1 sierpnia 2009 r. „Trójkolorowi” z Bukowej licznie wspierają Torcidę zarówno na wyjazdach, jak i meczach u siebie. GKS ma również wieloletnią zgodę z Banikiem Ostrava, a także układ z JKS-em Jarosław. Do grona największych kos katowiczan z pewnością można zaliczyć Ruch Chorzów, Zagłębie Sosnowiec oraz GKS Tychy. „GieKSa” dobrze jeździ na wyjazdy, a ich „Blaszok” jest znany w całej Polsce. Więcej można przeczytać w tym miejscu.

gks_katowice_kibice_2

Zainteresowanie tym spotkaniem po jednej, jak i drugiej stronie jest bardzo duże, a bilety rozeszły się niczym świeże bułeczki. Sprzedaż wejściówek zakończyła się już na dwa tygodnie przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Zatem Śląski Klasyk przy Bukowej zobaczy komplet publiczności, w tym duża liczba kibiców Górnika.

Torcida na to spotkanie otrzymała 1750 wejściówek. Bilety najpierw rozdysponowano na Fan Clubach, a pozostała część trafiła do wolnej sprzedaży. Trzeba zaznaczyć, że duża liczba sympatyków Górnika zaopatrzyła się w wejściówki na sektory gospodarzy.

gks_katowice_kibice_1

Torcida do Katowic uda się autobusami, a dla każdego kibica jest przewidziany specjalny gadżet przygotowany na to spotkanie. Jesteśmy ciekawi jak zostanie rozwiązana kwestia dopingu, bo jak dobrze wiadomo, protest wciąż trwa.

Dla kibiców z Zabrza będzie to drugi wyjazd na Bukową od momentu przybicia zgody. Podczas spotkania w 2010 roku do Katowic wybrała się bardzo duża grupa zabrzan. Podczas tamtego spotkania na trybunach było kibicowskie święto, nie zabrakło głośnego dopingu, opraw zgodowych, a także pirotechniki.

gks_katowice_oprawa2

Tak było podczas naszej ostatniej wizyty w Katowicach:

„Od pewnego dnia, GieKSa z Górnikiem..”

Do zobaczenia w Katowicach!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Torcida.eu

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments