Zawsze zwycięstwa smakują bardziej, kiedy się odrabia wynik

Kibic  -  2 października 2021 23:06
2
3039

Poznaliśmy komentarze trenerów obu zespołów, po meczu Górnik Zabrze – Wisła Płock.

Jan Urban (trener Górnika): – Rzeczywiście, zawsze takie zwycięstwa smakują bardziej, kiedy się odrabia wynik. Dzisiaj tak było i przy wyniku 1:2 pamiętam, jak żeśmy rozmawiali tutaj o meczu z Termalicą, że drużyna przestała grać. Ja też byłem ciekawy, jak zareagujemy dzisiaj na taki negatywny wynik, a wyszło super. W pewnym momencie wszystko się zazębiło i bramka na 2:2, gdzie poszliśmy za ciosem, kibice, to wszystko się zawiązało, ataków było bardzo dużo. Cieszę się, że drużyna pokazała charakter, bo nie było wcześniej takich spotkań, że odrabialiśmy straty, że była i niezła gra, agresywność, charakter przede wszystkim. Fajnie to wyszło, bo to był mecz z tych, jak ze Stalą Mielec, Wartą Poznań, gdzie nie wygrywając, zostaliśmy w dole tabeli. Na dzień dzisiejszy jesteśmy gdzieś tam w środku, co na pewno cieszy.

Maciej Bartoszek (trener Wisły): Jeżeli chodzi o spotkanie, to myślę, że od początku weszliśmy dobrze w mecz i przez większą część czasu Górnik odpowiadał nam tylko sporadycznymi kontrami, brutalnymi faulami podostrzając spotkanie. Jeżeli chodzi o drugą połowę, to po raz kolejny przegraliśmy sami to spotkanie. To nie Górnik zaczął nagle grać rewelacyjnie, tylko my, można powiedzieć, przestaliśmy grać (…).

Źródło: wisla-plock.pl