Zasady Trybuny Południowej oraz jak dopingujemy na derbach. Wszyscy w młynówkach!

Spark  -  18 lutego 2016 08:47
0
2983

kibice7_Gornik_Legia1516
Do Wielkich Derbów Śląska już możemy zacząć powoli odliczać godziny zamiast dni. Z racji uwagi na to, że będzie to wyjątkowe wydarzenie pod względem kibicowskim poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji dla kibiców, którzy zajmą miejsca w „młynie” (Trybuna Południowa), ale także pozostałych sektorach na stadionie.

W związku ze zbliżającym się meczem pojawia się mnóstwo pytań na różnych forach, portalach społecznościowych oraz w mailach. Dlatego poniżej przedstawiamy kilka ważnych informacji i odpowiedzi.

– wszystkie Panie, które pojawią się w „młynie” proszone są, aby nie zajmować miejsc w pierwszych rzędach trybuny dolnej!

wszyscy w „młynówkach”! Wiemy, że pogoda nie jest idealna i nikt nie zamierza niczego nikomu narzucać, jednak apelujemy do wszystkich osób przychodzących na „młyn”, aby założyli na swoje kurtki koszulkę młynową! „Młyn” ma być jednolity, a jak każdy założy koszulkę młynową to efekt będzie zaje…fajny.

– w „młynie” zakaz dłubania słonecznika! Tutaj się dopinguje!

wszyscy śpiewamy głośno, równo i powoli! Jeden drugiego mobilizuje. Nie ma opcji, aby osoba będąca w „młynie” robiła sobie przerwę lub odpoczynek. Dajemy z siebie 1948%, bo jesteśmy zabrzańską TORCIDĄ!

słuchamy osób prowadzących doping. Nikt nie intonuje swoich piosenek. Osoby prowadzące doping będą porozstawiane z megafonami na górze i dole Trybuny Południowej.

– prosimy Was o nie korzystanie z podestów dla osób niepełnosprawnych! Podesty będą wygrodzone taśmami. Potraktujcie sprawę poważnie!

– w „młynie” nikt nie będzie zwracał uwagi na miejsce oraz sektor. Oczywistym jednak jest, że w swojej grupie będą „zgodowicze”.

dopingujemy pozytywnie ze wszystkich sił od pierwszej do ostatniej minuty bez względu na wydarzenia na murawie. Zgodnie z pieśnią „Czy wygrywasz, czy nie…”.

„W raju jest pięknie, ale w piekle jest Torcida”. Stwórzmy piekło drużynie zza miedzy. Niech już wychodząc na rozgrzewkę usłyszą potężną falę gwizdów i buczenia ze strony całego stadionu. Ma być ogień!

– kibice na całym stadionie również dają z siebie wszystko w kwestii dopingu. Pamiętajcie, że do śpiewu zachęcamy wszystkich. Nic na siłę, ale pozytywne nakręcenie się da z pewnością „mega efekt”.

PRZEKAZUJCIE INFORMACJE Z TEGO NEWSA WSZĘDZIE I WSZYSTKIM! PAMIĘTAJCIE, ŻE NIE KAŻDY MA CZAS WEJŚĆ NA PORTAL/FORUM

 

DErBY DLA GÓRNIKA! !!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments