Wojciech Pawłowski: W Kravare mamy wszystko, co nam potrzeba

Milo  -  18 stycznia 2017 18:11
0
1052

Zabrzanie od poniedziałku przebywają w czeskiej miejscowości Kravare. Za naszą południową granicą piłkarze przebywać będą do soboty, a zwieńczeniem pierwszego zimowego zgrupowania będzie sparing z Banikiem Ostrava.

Zawodnicy Górnika w poniedziałek rozpoczęli zgrupowanie w Czechach. Nasi piłkarze trenują bardzo intensywnie, a wykonana praca ma zaprocentować podczas wiosennych meczów. „Trójkolorowi” trenują po dwa razy dziennie. – Na pierwszym obozie skupiamy się dużo na sile i dynamice. Oczywiście są też wstawki taktyczne w postaci rozegrania piłki czy małych gier – tłumaczy Wojciech Pawłowski, bramkarz Górnika.

Zabrzanie w Buly Arenie do swojej dyspozycji mają boisko ze sztuczną murawą i oświetleniem, siłownię oraz halę sportową. W dodatku na terenie ośrodka znajduje się również aquapark oraz różnego rodzaju pomieszczenia do odnowy biologicznej. – Mamy wszystko, co nam potrzeba, aby dobrze się przygotować – zapewnia 24-letni golkiper.

Do grona bramkarzy dołączył powracający z wypożyczenia Tomasz Loska, który jesienią grał w barwach Rakowa Częstochowa. Jak bardziej doświadczony Wojciech Pawłowski ocenia swojego młodszego kolegę z drużyny? – Tomek to bardzo obiecujący bramkarz. Jest młody, więc jeszcze dużo przed nim pracy. Najważniejsze, że jest super człowiekiem – kwituje Pawłowski.

Źrodło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl/Buly Arena

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments