Wideo ze skandalicznego zachowania Ricardo Moniza, trenera Lechii Gdańsk, po meczu w Zabrzu!

kesera  -  2 czerwca 2014 18:59
0
1538

moniz_awantura_gornik_lechia
Skandaliczne zachowanie Ricardo Moniza po meczu w Zabrzu! Trener Lechii Gdańsk chciał wprowadzić do szatni osobę, która nie była związana z drużyną, co jest niezgodne z przepisami i spotkało się z odmową ochrony. Doszło do przepychanek.

Holenderski szkoleniowiec zachowywał się agresywnie, próbując wytłumaczyć, że osoba, którą chce wprowadzić jest jego przyjacielem. Często używając przy tym wulgaryzmów. Tak całą sytuację opisuje Zbigniew Waśkiewicz, prezes Górnika Zabrze. – Trener zachowywał się jak szaleniec! Łącznie z wygrażaniem pięściami. Ochrona chciała uniknąć skandalu… Są określone przepisy i zasady funkcjonowania strefy mix i szatni. Wysłaliśmy pismo ze skargą do szefa bezpieczeństwa Lechii – napisał na forum kibiców Górnika Zabrze.

W załączniku nr 6 do Regulaminu Rozgrywek o Mistrzostwo Ekstraklasy w sezonie 2013/2014, punkcie 32.4 czytamy: „Po zakończeniu spotkania akredytowani przedstawiciele mediów upoważnieni są do przeprowadzenia wywiadów w strefie mieszanej, która musi być wyznaczona pomiędzy szatniami zawodników a wyjściem do autokaru. Strefa mieszana musi być dostępna wyłącznie dla trenerów, zawodników oraz przedstawicieli mediów i musi umożliwiać sprawne przeprowadzanie wywiadów”.

[youtube id=”kblULqWG2SI”]

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments