Torcida na treningu Górnika przed WDŚ. „To idealny dzień na przełamanie” (galeria)

dr.martens  -  4 kwietnia 2015 11:40
0
1167

kibice_derby_1415
W Wielką Sobotę około godz. 10:30 piłkarzy Górnika Zabrze na treningu odwiedziła zabrzańska Torcida. Kibice przypomnieli zawodnikom o randze poniedziałkowych Wielkich Derbów Śląska, a tym samym starali się ich zmobilizować do maksymalnego wysiłku i pokonania rywala zza miedzy.

Torcida w sobotnie przedpołudnie wybrała się na stadion, aby zmobilizować zawodników do wygrania 103. Wielkich Derbów Śląska. Wznoszono głośne okrzyki: „Derby dla Górnika”, „Jesteśmy z Wami, wygrajcie ze śmierdzielami”. Cała akcja była trzymana w tajemnicy aż do samego końca, dzięki czemu piłkarze byli zaskoczeni wizytą swoich sympatyków. Fanatycy odpalili liczne „piro” i zaprezentowali transparent o treści: „To idealny dzień na przełamanie, urządzimy k….e porządne lanie. Derby dla Górnika”.

Kibice na zwycięstwo w Zabrzu czekają już od 23 sierpnia 2014 r. Znakomita okazja do przełamania tej fatalnej passy będzie właśnie w Lany Poniedziałek podczas Wielkich Derbów Śląska. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:30, a na stadionie zobaczy je tylko 3 tys. kibiców, którzy z pewnością stworzą wyjątkową jak na taką liczbę atmosferę. My wierzymy, że wkrótce będzie ona jeszcze lepsza, a Wielkie Derby Śląska odzyskają dawny blask!

DERBY DLA GÓRNIKA !!!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments