To już cztery lata Roosevelta81.pl!

Milo  -  21 lutego 2017 08:36
0
6375

Ciężko nam w to uwierzyć, ale właśnie mijają cztery lata od powstania Roosevelta81.pl. Stronę stworzyliśmy od podstaw w dodatku bez konkretnej reklamy, ale dzięki wytrwałości, zaangażowaniu i pasji udało się nam stworzyć projekt, którego z pewnością nie musimy się wstydzić.

Przez ten czas na stronie pojawiło się ponad 7000 artykułów, a wszystkie dotyczące tylko jednego klubu – naszego ukochanego Górnika Zabrze. Od początku naszym celem była poprawa medialności w całym środowisku, aby najważniejsze informacje o klubie docierały do jak największej liczby odbiorców. Kiedy jest dobrze to chwalimy, gdy jest źle to czasami nawet zganimy – starając się w sposób konstruktywny pokazać skalę problemu. Co ważne, w dziale „Okiem Żabola” każdy kibic może wyrazić swoje własne przemyślenia na tematy związane z Górnikiem. Po prostu od kibiców dla kibiców.

Dziękujemy za każdą opinię, bo doskonale zdajemy sobie sprawę, że i my popełniamy błędy. Słowa uznania należą się także każdej osobie, która włożyła swój wolny czas w rozwijanie serwisu nie otrzymując w zamian żadnego wynagrodzenia.

Cztery lata to wciąż dopiero początek drogi. Jesteśmy przekonani, że najlepsze dopiero przed nami.

Ze sportowymi i kibicowskimi pozdrowieniami
Redakcja Roosevelta81.pl
Z pasją dla Górnika!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments