To już 7 lat Roosevelta81.pl! Dziękujemy, że jesteście z nami

Ewa  -  21 lutego 2020 07:45
0
1319

Była przerwa przed rundą wiosenną sezonu 2012/13. W głowach kilku osób pojawił się ambitny plan, by stworzyć stronę o naszym kochanym Górniku Zabrze. Miał być to portal tworzony od początku do końca przez kibiców i dla kibiców. Informacja o powstaniu naszej strony pojawiła się na początku tylko na Forum Kibiców Górnika Zabrze. Z każdym dniem powiększała się liczba czytelników i dzięki pasji, zaangażowaniu i wytrwałości wielu osób, udało się stworzyć projekt, z którego jesteśmy dumni. 

Miło nam zakomunikować, że dzisiaj mija dokładnie 7 lat działalności naszego serwisu.

Przez ten czas na stronie pojawiło się ponad 11 200 artykułów dotyczących zabrzańskiego klubu. Wkładamy bardzo dużo energii i pasji w to, abyście mieli jak najwięcej bieżących informacji dotyczących Górnika Zabrze. Staramy się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Robimy to co kochamy, najlepiej jak tylko potrafimy. Mamy świadomość tego, że zdarza nam się popełniać błędy i że mimo szczerych chęci, nie jesteśmy w stanie wielu rzeczy zrealizować. Ograniczają nas jednak sprawy prywatne, a każdy z nas musi pogodzić obowiązki z działalnością przy portalu.

Dziękujemy za każdą opinię, bo to one nas uczą i motywują do bycia lepszymi w tym co robimy. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami, bo bez Was ten serwis by nie istniał.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które pomagały i pomagają – w mniejszym lub większym stopniu – tworzyć stronę Roosevelta81.pl. Liczymy również na dalszą Waszą pomoc.

Ze sportowymi i kibicowskimi pozdrowieniami
Redakcja Roosevelta81.pl
Z pasją dla Górnika!

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments