Taktyka Górnika, podział stałych fragmentów gry, a także niebieskie korki. Zabrzanie w reprezentacjach! (wideo)

Milo  -  9 listopada 2017 12:10
0
9395

Damian Kądzior i Rafał Kurzawa przebywają na zgrupowaniu seniorskiej reprezentacji Polski, natomiast Tomasz Loska, Szymon Żurkowski i Mateusz Wieteska są na zgrupowaniu reprezentacji U-21. Zapraszamy do oglądania kulis przygotowanych przez kanał „Łączy Nas Piłka”

  1. Na dzień dobry, Tomasz Loska rozmawia z Kamilem Grabarą (były bramkarz Ruchu Chorzów), a także wyjaśnia liczbę straconych goli przez Górnika w Ekstraklasie. – My ich podpuszczamy, a potem Igor Angulo idzie i 3:2 – tłumaczy „Gienek”

2. Rafał Kurzawa i Damian Kądzior opowiadają o podziale stałych fragmentów gry w Górniku. – Jak strzeli pierwszą bramkę, to dopiero będzie podział – przyznaje z uśmiechem Kądzior.

3. W najnowszym materiale znów bryluje Tomasz Loska z Kamilem Grabarą, którzy rozmawiają o korkach „żwirówkach”. Jaki masz rozmiar buta? – Każdy od 42 w górę – śmieje się Tomek. Po chwili dodaje: 45,5! – Nie chcesz niebieskich? – pyta się Kownacki. – Niebieskich nie mogę – błyskawicznie odpowiada Loska. Na samym końcu materiału pojawia się Szymon Żurkowski, który pokazuje zdjęcie dwóch braci: Kurzawy i Pazdana (ogromne podobieństwo)

Damian Kądzior, Rafał Kurzawa
Najbliższy mecz: Polska – Urugwaj, 10 listopada (piątek), godz. 20:45, Warszawa (PGE Narodowy)

Tomasz Loska, Mateusz Wieteska, Szymon Żurkowski
Najbliższy mecz: Wyspy Owcze – Polska,
10 listopada (piątek), godz. 17:45

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Łączy Nas Piłka

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments