Stworzyliśmy sobie kilka naprawdę dogodnych sytuacji i ta bramka nam się należała

Kaszpir  -  6 listopada 2023 22:01
9
1792

Poznaliśmy pomeczowe wypowiedzi trenerów Jana Urbana i Jacka Zielińskiego po spotkaniu 14. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze i Cracovią.

Jan Urban (trener Górnika): – W pierwszej połowie za wiele się nie działo. Jedna dobra okazja Seby Musiolika, później zalokowany strzał Kapralika. Kontra Cracovii z której nic nie wyniknęło. Słabiutka, bardzo słabiutka pierwsza połowa. Musieliśmy coś zmienić, poprawić bo inaczej byśmy tego meczu nie wygrali. Widać było dlaczego Cracovia zdobywa więcej punktów na wyjeździe. Nie było łatwo, ale wydaje mi się, że w drugiej połowie stworzyliśmy sobie kilka naprawdę dogodnych sytuacji i ta bramka nam się należała (…).

Jacek Zieliński (trener Cracovii): – Naszym problemem od dłuższego czasu jest, że nie potrafimy stwarzać klarownych sytuacji, ani ich wykorzystywać. Można powiedzieć, że jesteśmy trochę bezzębni i to dzisiaj było widać bardzo wyraźnie. Górnik miał trzy okazje z czego jedną wykorzystał. Gratuluje rywalom zwycięstwa (…).

Poniżej zapis całej konferencji

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl
Wideo: GórnikTV

Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zmiana Pacheco bardzo dobra i zrobiona w dobrym momencie -bardzo dobra praca trenera bo tydzień wcześniej dobrze wpuszczony Musiolik i oczywiście kolejny mecz w pełnym składzie -brawo brawo brawo

Brawo Panie trenerze ! brawo Jasiu

Tylko pogratulować zwycięstwa w tym meczu był ogień aż miło było zobaczyć skutecznego Górnika oby tak do końca grali to będzie szansa na puchary.

Bardziej liczę na puchar,niż na miejsce w pierwszej czwórce.

PANIE JANIE! JEST PAN FACHOWCEM! DZĘKUJĘ!

Napiszę tak… jeśli po przerwie zimowej Górnik zatrybi fizycznie od 1 czy 2 kolejki to przyznam Ci rację i oby tak było bo na teraz się z Tobą nie zgodzę

Po przerwie zimowej to trzeba liczyć i oczekiwać informacji co do zmiany właściciela klubu bo inaczej licencja zostanie nam zawieszona jak nie odebrana a ratusz nic se z tego nie robi kompromitacja.No i oczywiście potrzebne są poważne zmiany w samym Górniku by można było więcej osiągnięć.Trener Urban już nie raz dawał do zrozumienia że są potrzebne transfery zawodników gotowych do gry na konkretne pozycje bo przedłużanie kontraktów z grajkami mało znaczącymi i nic nie wnoszącymi to lepiej 4 młodzieżowców wprowadzić niż utrzymywać szrot kolejny sezon.Normalny dyrektor sportowy dawno już by rozliczył pseudo grajków a w Górniku to prawdziwa amatorka.

Zmiany właścicielskie to priorytet i o tym nawet nie ma co dyskutować Fakty (zadłużenie, kwestie wizerunkowe) mówią a właściwie krzyczą same za siebie Inną sprawą jest trener.. wydałbyś fortunę na piłkarzy i trzymał trenera który nie potrafi ich przygotować na początek rozgrywek, tracąc na starcie do czołówki ok 10 pkt. Osiągniesz z nim sukces ?

Nie zgodzę się z tobą, przecież trenerowi podrzucono kontuzjowanych zawodników, to co miał robić, kto to słyszał, żeby zakontraktować kontuzjowanych s jak nie kontuzjowanych, to zupełnie nie przygotowanych do gry. To jest chore, inne kluby jak kogoś kupią to od razu gra w pierwszym składzie a tu jakaś dziecinada i gdzie tu profesjonalizm ?