
Nowym piłkarzem Górnika został Sebastian Steblecki. Po pozytywnym przejściu badań medycznych były piłkarz Cracovii podpisał 1,5 roczny kontrakt z zabrzańskim klubem z opcją przedłużenia o rok.
- Dlaczego Górnik? Kiedy pojawiła się oferta z tak zasłużonego klubu, z tak dużą ilością kibiców, to nie zastanawiałem się długo. W moim przypadku potrzebna była zmiana i czuję się bardzo szczęśliwy, że jestem w Górniku - mówi oficjalnej stronie klubu Sebastian Steblecki, który będzie miał szansę zadebiutować w barwach 14-krotnego mistrza Polski w meczu przeciwko... Cracovii.
Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: gornikzabrze.pl






