Sprzedaż karnetów na mecze Górnika Zabrze w sezonie 2026/27 bije wszelkie rekordy! W środowy wieczór pękła kolejna bariera - 12 tysięcy sprzedanych karnetów na nadchodzący sezon.
Benefity wynikające z zakupu karnetu są naprawdę kuszące. Niższa - w odniesieniu do kosztu biletu - cena pojedynczej wejściówki, pierwszeństwo w zakupie biletów na mecze premium - jak finał STS Pucharu Polski, rozgrywki europejskie, zniżki w klubowym sklepie czy udział w kampaniach marketingowych...
Karnetowicze będą mieli też pierwszeństwo w zakupie biletów na mecz II rundy eliminacji Ligi Mistrzów Górnik Zabrze - Fenerbahce Stambuł. Zważywszy, że aktualnie karnetów sprzedanych jest 12 tysięcy, a każdy z nich będzie miał prawo zakupu biletu w konfiguracji 1+1 - na mecz z wicemistrzem Turcji biletów może zabraknąć w mgnieniu oka.
Otwarta sprzedaż biletów na mecz z Fenerbahce dla posiadaczy karnetów rusza w czwartek o godz. 10:00. W piątek o godz. 10:00 ruszy sprzedaż biletów dla subskrybentów programu "Trójkolorowi". Otwarta sprzedaż planowana jest na sobotę o godz. 10:00, o ile biletów wystarczy...
Karnety dostępne są pod TUTAJ
Źródło: Górnik Zabrze / Roosevelta81.pl
Foto: Górnik Zabrze







Czekam na wysyp komentarzy w stylu „Chodzę na Górnika od 90 lat, w ubiegłym sezonie byłem na 46 meczach, nie mam karnetu bo (losowy argument) CO TO MA BYĆ CZEMU NIE MOGĘ IŚĆ NA MECZ Z RODZINĄ”
Niezłym dzbanem musisz być albo człowiekiem o jednym zainteresowaniu- futbol. A może nawet nie masz pracy i rodziny żeby nie wiedzieć o tym że ludzie mają obowiązki. Pracują w delegacji ,albo mieszkają za granicą. Rozumiesz? Nie każdy może sobie pozwolić na karnet. Z różnych przyczyn. W tym także finansowych. Promocja – karnet = 2 bilety na LM skreśla ludzi którzy nie mogą sobie pozwolić na karnet z różnych przyczyn. Zwykła głupota. Kumasz czy czy dzbanem jesteś ?
Dokładnie jak napisałeś Rozumiem że klub promuje karnet ale policzcie ile kosztuje bilet x ilość meczy. To kto bardziej wspiera klub i my nie korzystamy z żadnych zniżek
Po pierwsze, meczy to koza. Po drugie, nikt kto chodzi na bilety nie jest na 100 proc. meczów domowych. Bo w takim wypadku kupuje karnet…
Skoro pracujesz w delegacjach taki zarobiony jesteś to nie mów ze nie masz na karnet… nie żebym tam coś umniejszal… ja tez pracuje tez często nie mogę iść na mecz ale zakupiłem 1 karnaet zaznaczam jeden a jak każdy wie jeden karnetowicz może kupić podejrzewam 10 biletow…szybko sie zwróci..
Może kupić 2 bilety.
Czekam aż…zmądrzejesz.Powodzenia życzę na tej „płaszczyźnie”
Młody! Jak mawiał klasyk ,,Weź się rozpędź i pi..głową w ścianę,, może ci się poprawi i zrozumiesz pewne rzeczy!Np. takie , że ludzie też w weekendy pracują….itp itd!
Uderzyłem w stół i nożyce się odezwały!
Z tego to wiem, karnet można kupić dzieląc płatność na 5 lub nawet 10 rat. Więc mówienie, że nie mam kasy na karnet jest po prostu niedorzeczne. Na całym świecie promowane są osoby, które przyjdą na stadion nie tylko na Legię, GieKSę czy Lecha, ale również na mecz z takimi tuzami jak Termalika, Wieczysta czy Radomiak. Osoby, które przyjdą na mecz po serii 3-4 porażek i będą zdzierać gardło, bo oni idą oglądać Górnika a nie tylko konsumować sukcesy.
Tak jest. Na Fenerbache i Legię wszyscy są wiernymi fanami i widzą tylko niesprawiedliwość w systemie dystrybucji biletów a potem na Wieczystą czy Wisłę Płock będzie 3-4 tysiące niesprzedanych biletów.
Powiem krótko
Jeśli ktoś kocha Górnika to kupuje karnet, wspomaga klub a jak nie może to sceduje bilet na klub do ponownej sprzedaży. Mam 2 karnety syn studiuje poza krajem (ale powiedział że jego obowiązkiem jest mieć karnet, i jak nie korzysta z niego dość często nawet bardzo to korzysta z niego rodzina bilet przebukowany
Pozdrawiam Rudziol (jeśli ktoś się nie zgadza niech da znać, aha karnety raty 0% szok to powinno być zakazane .
No i super Ja też tak robię Chociaż w tym sezonie udało mi się być na wszystkich meczach. Ale mimo wszystko uważam że powinien klub zostawić jakieś nie wiem 40000 czy 5000 biletów na zupełnie wolną sprzedaż. W sumie ciekawe jak to jest rozwiązane w innych klubach zachodnich.
W klubach zachodnich jest tak ze 3/4 stadionu jak nie lepiej to karnetowicze resztę dostają akademie sam chcialem ostatnio jechac na hamburg sv I niestety nawet „po znajomości” sie nie dało ponieważ wszytsko juz jest dlugo przed wyprzedane (tzn kupisz trafia jakas pula od koników) ale wtedy pomysł jakie sa ceny biletów
Myślę że trzeba trochę spokoju i zdrowego rozsądku. Po pierwsze powinni zablokować ilość sprzedaży karnetów do jakiegoś limitu tak żeby jednak była pula dla przeciętnego że tak powiem nieładnie kibica. Po drugie ja na przykład wolę karnet bo mam swoje miejsce stałe i to jest mój plus, natomiast nie każdy musi kupować, jest też część ludzi która będzie chciała przyjść bez karnetu a jeżeli już jest prawie 13 000 i każdy kupi jeden dodatkowy bilet to jest pełny stadion i nikt z zewnątrz że tak powiem nie wejdzie, ridziny z dziećmi mają problem i to powinno być jakoś rozwiązane mimo wszystko.
O ile wiem jest przepis PZPN mówiący o tym, że w dniu meczu musi być jakaś pula biletów dostępna do ogólnej sprzedaży. A przynajmniej był taki kilka lat temu.
Chyba raczej nic takiego nie ma jeśli na kilka dni/tygodni przed meczem ogłaszają sold out.
Na całym świecie system karnetów tak działa, to dlaczego w Górniku miałoby być inaczej? Ci bez karnetów, to się martwić dopiero będą jak przyjdzie pasmo sukcesów i karnetów na sezon będzie sprzedanych 20+ tyś.