Ruszyła sprzedaż biletów na Wielkie Derby Śląska!

Milo  -  1 lutego 2016 12:21
0
1804

kibice1_gornik_korona1516

W poniedziałek odbyła się specjalna konferencja prasowa, która została w całości poświęcona sprzedaży biletów oraz organizacji 105. Wielkich Derbów Śląska.

Karty Kibica nie będą już elementem obowiązkowym na meczach Górnika Zabrze w dodatku wszystkie dotychczasowe Karty Kibica tracą swoją ważność (w związku z nowelizacją Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych oraz wprowadzeniem nowego systemu sprzedaży biletów na mecze Górnika Zabrze). Do zakupienia biletu online wystarczy teraz numer PESEL + adres e-mail. W przypadku obcokrajowców potrzebny będzie jeszcze numer paszportu oraz wybór płci.

W celu zakupu biletu w punkcie sprzedaży należy udać się do jednego z punktów, podać swoje dane (Imię, nazwisko oraz PESEL), a następnie wybrać miejsce. Po uiszczeniu zapłaty kibic odbiera gotowy blankiet biletowy. W punktach sprzedaży możliwa jest zapłata gotówką oraz kartą. Taka sprzedaż będzie prowadzona dopiero od 10-tego lutego. Bilety na mecze Górnika będzie można kupować w 24 pobliskich miastach w blisko 50 salonach Kolportera, ale opcja ta prawdopodobnie nie będzie jeszcze dostępna na spotkanie z Ruchem.

Kibice będą mogli kupować bilety na stronie: bilety.arenazabrze.pl. System zakupu biletów jest zintegrowany z płatnościami PayU. Każda osoba może zamówić maksymalnie 10 biletów. Co ważne wszystkie osoby, dla których chce zakupić się bilet muszą mieć konto w systemie.

Każdy kibic do biletu na 105. Wielkie Derby Śląska otrzyma okazjonalny szalik przód: Górnik Zabrze, tył: Wielkie Derby Śląska. Na trzech trybunach stadionu im. Ernesta Pohla zasiądzie 24 tys. ludzi. Stara trybuna zachodnia została już wyłączona z publicznego użytku.

Numeracja trybun:

numeracja-stadionu

Ceny biletów na 105. Wielkie Derby Śląska:

bilety-wds-wiosna-2015-16Ceny biletów na pozostałe mecze Górnika w rundzie wiosennej:

biety-wiosna-2015-16

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments