Rozlosowano pary Pucharu Polski. ROW zagra z Odrą Opole, a Górnik pozna rywala 25 lipca

Spark  -  14 czerwca 2013 15:21
831

puchar_trofeum
Dzisiaj rozlosowano pary rundy przedwstępnej, wstępnej oraz pierwszej Pucharu Polski. Losowanie 1/16 finału z udziałem drużyn T-Mobile Ekstraklasy odbędzie się 25 lipca. 13 lipca w rundzie przedwstępnej zagra ROW Rybnik, który zmierzy się z Odrą Opole.

Runda przedwstępna – 13 lipca
1. AMSPN Hetman Zamość / Chełmianka Chełm – MKS Oława
2. Pomorski ZPN(*) – Wigry Suwałki
3. GKS II Bełchatów / Lechia Tomaszów Mazowiecki – MKS Kluczbork
4. Małopolski ZPN(*) – Calisia Kalisz
5. Świętokrzyski ZPN(*) – Pelikan Łowicz
6. ŁKS 1926 Łomża – Radomiak Radom
7. Formacja Port 2000 Mostki / ŁKS Łęknica – Raków Częstochowa
8. Cuiavia Inowrocław / Włocłavia Włocławek – Chojniczanka Chojnice
9. Elana Toruń – Motor Lublin
10. Ruch Zdzieszowice – Siarka Tarnobrzeg
11. KS Polkowice – Stal Rzeszów
12. Wisła Puławy – Pogoń Siedlce
13. Bytovia Bytów – Gryf Wejherowo
14. Ursus Warszawa – Jarota Jarocin
15. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski / Sokół Kleczew – Wisła Płock
16. GKS Wikielec / Huragan Morąg – Garbarnia Kraków
17. Skra II Częstochowa / Rekord Bielsko-Biała – Górnik Wałbrzych
18. Stal Sanok / Polonia Przemyśl – Puszcza Niepołomice
19. Wiwa Goszcz / Olimpia Kowary – Stal Stalowa Wola
20. Odra Opole – Energetyk ROW Rybnik
21. Bałtyk Koszalin / Chemik Police – Resovia
22. Lech Rypin – Tur Turek
23. Olimpia Elbląg – Chrobry Głogów
24. Znicz Pruszków – Unia Tarnów
25. Rozwój Katowice – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
26. Zagłębie Sosnowiec – Concordia Elbląg

 Runda wstępna – 17 lipca
27. zwycięzca meczu 1 – zwycięzca meczu 25
28. zwycięzca meczu 2 – zwycięzca meczu 24
29. zwycięzca meczu 3 – zwycięzca meczu 23
30. zwycięzca meczu 4 – zwycięzca meczu 22
31. zwycięzca meczu 5 – zwycięzca meczu 21
32. zwycięzca meczu 6 – zwycięzca meczu 20
33. zwycięzca meczu 19 – zwycięzca meczu 7
34. zwycięzca meczu 18 – zwycięzca meczu 8
35. zwycięzca meczu 17 – zwycięzca meczu 9
36. zwycięzca meczu 16 – zwycięzca meczu 10
37. zwycięzca meczu 15 – zwycięzca meczu 11
38. zwycięzca meczu 14 – zwycięzca meczu 12

wolny los – zwycięzcy meczów 13, 26

I runda – 24 lipca
zwycięzca meczu 27 – Stomil Olsztyn
zwycięzca meczu 28 – GKS Katowice
zwycięzca meczu 29 – GKS Tychy
zwycięzca meczu 30 – Zawisza Bydgoszcz
zwycięzca meczu 31 – Arka Gdynia
zwycięzca meczu 32 – Miedź Legnica
zwycięzca meczu 33 – Cracovia
zwycięzca meczu 34 – Okocimski KS Brzesko
zwycięzca meczu 35 – Olimpia Grudziądz
zwycięzca meczu 36 – Kolejarz Stróże
zwycięzca meczu 37 – Flota Świnoujście
zwycięzca meczu 38 – Bogdanka Łęczna
zwycięzca meczu 13 – Dolcan Ząbki
zwycięzca meczu 26 – Warta Poznań
Polonia Bytom – Sandecja Nowy Sącz
Łódzki KS – Termalica Bruk-Bet Nieciecz

źródło: PZPN/Roosevelta81.pl
foto: perlapotoczek.futbolowo.pl