Roosevelta81.pl kończy już trzy lata! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Milo  -  21 lutego 2016 07:15
0
846

urodziny_2016

Dopiero co zakładaliśmy pierwszy w historii Górnika Zabrze portal kibicowski z prawdziwego zdarzenia, a właśnie przychodzi nam zakomunikować, że jesteśmy już z Wami 3-lata. Jak ten czas leci!

Najpierw pojawił się pomysł, bardzo ambitny, a później jego realizacja. Oficjalnie udało nam się ruszyć przed startem rundy wiosennej sezonu 2012/13. Warto wspomnieć, że informacja o powstaniu naszej strony pojawiła się tylko na Forum Kibiców Górnika Zabrze. Następnie z każdym kolejnym dniem sukcesywnie powiększała się liczba naszych czytelników. Od początku wiedzieliśmy, że musimy sprostać sporym oczekiwaniom. Krok po kroku szliśmy do przodu, choć momentów kryzysowych przez te trzy lata nie brakowało.

Przez cały czas funkcjonowania strony nie baliśmy się napisać nawet najgorszej i bardzo niewygodnej prawdy, która później spotykała się z licznymi uwagami pod naszym adresem. Nie pisaliśmy jednak wszystkiego, a jedynie to, co uznawaliśmy za stosowne. Bardzo często podejmowaliśmy dyskusje na temat różnych publikacji. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy i będziemy stawiać dobro Górnika. Cieszymy się, że nasze teksty spotykają się z tak dużą popularnością, pozytywną i czasem negatywną. Nie brakowało wobec nas krytyki, że coś wyolbrzymiamy, a potem okazywało się to prawdą. Oczywiście nie ustrzegliśmy się też błędów, ale tych nie popełnia tylko ten, co nic nie robi. Ogromny odzew wobec naszych tekstów oznacza jednak, że w dalszym ciągu dużej liczbie osób Górnik nie jest obojętny.

Warto dodać, że bardzo ciężko utrzymać stronę nie mając żadnego sponsora czy inwestora. Koszty wynikające z funkcjonowania strony pokrywamy z własnych kieszeni. Za wkład wykonany w tworzenie strony nie otrzymujemy żadnych wynagrodzeń. Wszystko robimy w swoim czasie wolnym, bo każdy z nas ma swoje życie prywatne oraz zawodowe. Codziennie staramy się jednak poświęcić swój czas, aby informacje o Górniku i jego kibicach trafiały do jak najszerszego grona odbiorców i aby były one unikalne oraz szczere. Od kibiców dla kibiców.

Reprezentowanie Górnika to nie tylko obowiązki, ale także zaszczyty, dlatego co roku przyznajemy wspólnie z naszymi czytelnikami specjalną statuetkę „Koguta roku”. Mamy nadzieję, że jeszcze lepiej będzie układała się nasza współpraca z wszelkimi grupami kibicowskimi działającymi przy Górniku Zabrze, a także z samym klubem. Chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które pomagały i pomagają – w mniejszym lub większym stopniu – tworzyć stronę Roosevelta81.pl. Liczymy również na dalszą Waszą pomoc.

DErBY DLA GÓRNIKA!

Ze sportowymi i kibicowskimi pozdrowieniami
Redakcja Roosevelta81.pl
Z pasją dla Górnika!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments