Podsumowanie spotkania jest proste. Nie zagraliśmy dzisiaj dobrego meczu

Kaszpir  -  8 listopada 2022 19:00
10
2439

Poznaliśmy pomeczowe wypowiedzi trenerów obu zespołów, po meczu KKS-u Kalisz z Górnikiem Zabrze.

Bartosz Tarachulski (trener KKS):Ogromna radość, historyczny moment. Drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze. Myślę, że zasłużone zwycięstwo, prowadziliśmy już 2:0, szkoda, że w Górnik w ostatniej minucie wyrównał. W karnych czuliśmy się mentalnie mocno. Wiedziałem, że jak do nich dotrwamy, to mamy dużą szansę na awans (…).

Bartosch Gaul (trener Górnika):Podsumowanie spotkania jest proste. Nie zagraliśmy dzisiaj dobrego meczu. Fizycznie wyglądaliśmy źle, spóźnialiśmy się, nie nadążaliśmy za kontrami, mieliśmy proste straty piłek. Trzeba też przyznać, że Kalisz też miał jakość z przodu. Niektórzy może powiedzą, że wstyd, czy takie podobne rzeczy. Rywal pokazał wcześniej z Widzewem, teraz z nami, że jest bardzo dobrą drużyną i to nie jest przypadek. Nie mieliśmy takiej świeżości, jaka była potrzebna, męczyliśmy się w wielu sytuacjach. W pierwszej połowie mieliśmy swoje sytuacje. Po zmianie stron walczyliśmy do końca (…) To jest puchar i wiadomo, jak to bywa. Trzeba przeciwnikowi pogratulować i zaakceptować sytuację oraz poszukać błędów u siebie. Nie zagraliśmy takiego meczu, jaki powinniśmy (…).

Cała konferencja poniżej

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet
 

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Byś nie robił głupich zmian to by my wygrali

Chyba lepiej wstawiać Krawczyka niż ..Marose!

Jak to mówi trener musimy umieć cierpieć.To jego dewiza,więc cierpimy.U Jasa Urbana były pola ryżowe.

K. NA TEN NARODOWY TO SIĘ CHYBA MUSZĘ NA WYCIECZKĘ WYBRAĆ A CO ROKU OBIECUJĘ SOBIE , ŻE POJADĘ NA FINAŁ PP…ECH…

Mam to samo, chyba nie dane mi być w Warszawie na finale w którym uczestniczyć będzie Górnik.

Panie Gaul , a czyja to jest wina ??????? może pana poprzednika……??????

To jest kompromitacja,teraz taka Miedź może nas zmieść w meczu,o Lechii lepiej nie mówić.Pozbieraj tych chłopaków do kup i znowu zacznijcie grać.Motywacja i walą,szybkość i myślenie na bosku!!Rekompsata postaci 3 punków jest konieczna Zobacz pan,jak gra Lecha i kto robi tam gre,?Wszystko można przygotować i ekuc im do mózgów,że muszą wygracc!!Na Lechii też można zagrać jak w Szczecinie,!!!Osobiście takiej gry i wyniku oczekuje!!

Proszę o przetłumaczenie tekstu kto,, wali ” i czym, rekompsata? ekuc? wygracc!!?. A tak poza tym Krawczyk grał jak można dwa razy wystawiać go na mecz. Proponuję nie pić i nie ćpać a trenerowi kazałeś wy…….. Ć 5 razy a Brosza też i Urbana usuwałeś

🤣 🤣 🤣

Nie umiem pojąć taktyki naszego trenera,w hu. dziwne zmiany, przecież takie gwiazdy jak Krawczyk, Koetzke,Vrchovec,Broll, Cholewiak, Olkowski nie powinni w Zabrzu grać.
Panowie kupujemy bilety na Miedź, dlaczego nie ma mobilizacji na ostatni mecz?