Piotr Gierczak wraca na Roosevelta

Milo  -  4 stycznia 2016 22:14
0
2161

piotr_gierczak

Trwa zmiana trenerów w Górniku Zabrze.  Młodzież Górnika będzie szkolił były zawodnik Piotr Gierczak. Koordynatorem grup młodzieżowych został Arkadiusz Banasik, który przez wiele lat pracował na Cichej

Zmian wśród trenerów w klubie z Zabrza ciąg dalszy. „Sport” informował już o roszadach wśród szkoleniowców prowadzących rezerwy i grupy młodzieżowe. Między innymi duet Józef Dankowski-Marek Kostrzewa zastąpił Andrzeja Orzeszka i Dariusza Kosełę w pracy z drugą drużyną. Najstarszych juniorów poprowadzą Kamil Zieleźnik i Sławomir Kapciński – ten ostatni jako jeden z niewielu utrzymał posadę. Wspomniany Koseła przejmie dwa młodsze roczniki.

To nie wszystko. Do pracy w Zabrzu wraca Piotr Gierczak, który przez lata występował w Górniku jako piłkarz, a teraz będzie szkolił młodzież. Gierczak kilka lat temu założył szkółkę piłkarską dla dzieci razem z Jackiem Wiśniewskim. Z kolei koordynatorem grup młodzieżowych został Arkadiusz Banasik, który przez wiele lat pracował na Cichej, gdzie był specjalistą ds. analiz meczowych. Wcześniej był związany z klubem z Zabrza, ale była to Sparta. Arkadiusz Banasik ma 36 lat.

Źródło: Sport
Foto: apbielik.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments