Piłkarska środa pod znakiem sparingów

Kaszpir  -  29 stycznia 2019 19:53
0
3809

Piłkarska środa przed wieloma laty nie była ani określeniem z przypadku, ani tym bardziej na wyrost. To właśnie w ten dzień tygodnia cała Europa wybiegała na boiska, a dokładniej wszystkie rozgrywki pucharowe (PEMK, UEFA oraz PZP) swoje mecze rozgrywały w środę. Teraz wygląda to zupełnie inaczej, ale nie o tym miała tu być mowa, wróćmy zatem do teraźniejszości.

Właśnie w środę (30 stycznia) swój kolejny sparing rozegra bowiem Górnik Zabrze, a jego rywalem będzie zespół FK Čukarički. Tym razem będzie to pierwsza drużyna występująca na co dzień w najwyższej piłkarskiej klasie rozgrywkowej Serbii. Przypomnijmy, że w spotkaniu z młodzieżowcami FK Čukarički, zabrzanie (również nie występujący w optymalnym składzie) wygrali 3:1.

FK Čukarički – Górnik Zabrze, środa 30 stycznia; godz. 15:30 (czasu polskiego)

Na środę, późnym wieczorem, zaplanowano również grę kontrolną drużyny rezerw Górnika. Podopieczni Piotra Gierczak zmierzą się z zespołem LKS-u Czaniec i będzie to ich trzeci sparing w trakcie przygotowań do rundy wiosennej III-ligowych rozgrywek. W poprzednich, najpierw nasza „dwójka” odprawiła z kwitkiem LKS Decor Bełk (3:1),  by następnie zremisować z ROW-em Rybnik (3:3).

Przed rokiem Górnik II Zabrze pokonał w trudnych warunkach zespół LKS-u Czaniec 3:1

LKS Czaniec – Górnik II Zabrze, środa 30 stycznia, godz. 19:00 (boisko w Czechowicach-Dziedzicach)

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl/lksczaniec.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments