Miedź – Górnik kibicowsko: Piłka nożna dla kibiców!

Slazier  -  3 sierpnia 2016 08:35
0
1687

kibice-Górnik-miedz-legnica-26.06.2016

Inauguracja sezonu I Ligi w wykonaniu piłkarzy Górnika nie wypadła dobrze. Zdecydowanie inaczej wyglądała sprawa na trybunach, gdzie pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony. Tego dnia na stadionie w Legnicy zasiadło 3 tys. widzów.

kibice-miedz-legnica-26.07.2016

Miedź Legnica wystawiła ok. 400 osobowy młyn, który dopingował przez całe spotkanie. Momentami do śpiewu dołączała się pozostała część stadionu. Gospodarze wywiesili następujące flagi: Miedzianka, Ultras, Cuprum Invictus, Stara Wiara, a także okazjonalny transparent poświęcony Powstaniu Warszawskiemu. Miedź była wspierana przez delegacje Śląska Wrocław, Promienia Żary oraz BKS-u Bielsko-Biała.

Miedź_Legnica-Górnik_Zabrze_26.07.2016

Kibice Górnika zostali ukarani zakazem wyjazdowym na cztery mecze za zachowanie podczas spotkania z Termalicą, rozegranego na zakończenie ubiegłego sezonu Ekstraklasy. Pomimo tego, Torcida zjawiła się w Legnicy w sile 270 głów, a wszystko dzięki uprzejmości gospodarzy. Zabrzanie wywiesili na swoim sektorze dwie flagi: Torcida Crew oraz małą Southern Cross, a także dwa okazjonalne transparenty: „Szocik trzymaj się” i „1 Sierpnia 1944 – Pamiętamy”, który nawiązywał do 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Należy zaznaczyć, że kibice obu drużyn zgodnie skandowali hasło: „Cześć i chwała bohaterom”, chcąc w ten sposób oddać hołd wszystkim poległym w heroicznej walce o wolność Naszej Ojczyzny.

transparent_1_sierpnia_1944_Miedź-Górnik

Tego dnia Torcida zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, a jej możliwości wokalne zostały docenione przez kibiców Miedzi: „Udaje się obejść sprawy zakazowe dzięki czemu wpuszczamy Górnik w około 300 głów, bardzo dobrze prezentują się wokalnie i trzeba przyznać, że była to jedna z lepszych ekip, którą dane było nam oglądać na naszym stadionie”. Można jedynie żałować, że fani Górnika nie mogli zjawić się w Legnicy w większej liczbie. Wspólnie po raz kolejny udowodniliśmy, że hasło „Piłka nożna dla kibiców” nie jest tylko pustym sloganem. W tym miejscu należy jeszcze raz podziękować sympatykom Miedzi!

W sektorze gości pojawili się także członkowie KKN-u Górnika Zabrze, którzy głośno dopingowali przez cały mecz. Szacunek!

kkn_miedź_legnica-Górnik_Zabrze

P.S. W piątek wszyscy widzimy się na Roosevelta!

Źródło: Roosevleta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments