Media o meczu Zagłębie – Górnik. Nokaut w 6 minut

Kaszpir  -  28 sierpnia 2016 11:16
0
997

media_o_meczu

Górnicy nie zdołali utrzymać prowadzenia w meczu z Zagłębiem. Jest to ich czwarta porażka w czwartym meczu wyjazdowym.

Sport
2:1 na Ludowym, cóż za zwrot akcji! Zagłębie pokonało Górnika!
Gdy w 69. minucie Igor Angulo wyprowadził zabrzan na prowadzenie, wydawało się, że wreszcie doczekają się pierwszych w sezonie wyjazdowych punktów. Nic jednak z tego.

Interia
Zagłębie Sosnowiec – Górnik Zabrze 2-1
32 lata czekało Zagłębie Sosnowiec na ligowe zwycięstwo z Górnikiem Zabrze i w sobotnim meczu 6. kolejki I ligi w końcu się doczekało! Gospodarze wygrali 2-1.

Dziennik Zachodni
Zagłębie pokonało Górnik. Nokaut w 6 minut
W roli faworyta hitowego pojedynku 6. kolejki I ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Górnikiem Zabrze stawiani byli gospodarze, którzy przed meczem zajmowali trzecie miejsce w tabeli (9 pkt.). Jednak to goście byli bardziej zdeterminowani, bo sezon zaczęli fatalnie i na Stadion Ludowy przyjechali z czterema punktami na koncie.

Sportowe fakty
Piorunujący kwadrans gospodarzy
To nie jest dobry tydzień dla Górnika Zabrze. W przeciągu kilku dni spadkowicz z ekstraklasy doznał drugiej porażki w I lidze. W 6. kolejce lepsze okazało się Zagłębie Sosnowiec

Łączy nas piłka
Czwarta porażka Górnika
Po raz czwarty gorycz porażki musieli przełknąć też gracze Górnika Zabrze. Jak dotąd spadkowicz z LOTTO Ekstraklasy prezentuje się bardzo słabo i wielce prawdopodobne, że już jutro zawita do strefy spadkowej. Tym razem nie sprostał Zagłębiu Sosnowiec. Co prawda zabrzanie prowadzili 1:0, ale ostatni kwadrans okazał się dla nich zabójczy. Najpierw Arkadiusz Najemski, a następnie Sebastian Dudek doprowadzili do rozpaczy kibiców gości.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments