Media o meczu z Legią: „Gol dla córeczki”

Luq  -  6 października 2015 16:34
0
1090

media_o_meczu

Media po niedzielnym spotkaniu z Legią podkreślają zgodnie, że Górnik zagrał świetną pierwszą połowę. Jest też wzmianka o dedykacji „Szewy” dla swojej córeczki Diany.

Interia.pl
„Ołeksandr Szeweluchin strzelił gola dla córeczki.”
Ma się z czego cieszyć. W niedzielnym meczu z Legią Warszawa ukraiński obrońca zabrzan Ołeksandr Szeweluchin zdobył swojego pierwszego gola w tym sezonie, a piątego w Ekstraklasie. Bramkę zadedykował urodzonej kilka dni temu córeczce Dianie. To trzecia córka defensora Górnika.

Wp.pl
„Górnik Zabrze przetrwał napór Legii Warszawa! Pożegnanie Berga na remis.”
Wiele emocji dostarczył mecz 11. kolejki Ekstraklasy, w którym Górnik Zabrze zmierzył się z Legią Warszawa. Ligowy klasyk zakończył się remisem 2:2.

Katowicki Sport
„Kapitalna pierwsza połowa dała zabrzanom remis. Rekord Sobolewskiego.”
Górnik bardzo szybko pokazał, że nie myśli tylko o obronie. W 5 minucie 8500 fanów obecnych na stadionie mogło cieszyć się po raz pierwszy. Aleksander Kwiek wykonywał rzut rożny, piłkę głową zagrał w pole karne Adam Danch, a do siatki – też głową – skierował ją Oleksandr Szeweluchin.

Onet.pl
„Górnik Zabrze na remis z Legią Warszawa.”
W 11. kolejce Ekstraklasy Legia Warszawa zremisowała na wyjeździe z przedostatnim w tabeli Górnikiem Zabrze 2:2. Goście dwukrotnie doprowadzali do wyrównania, a autorem obu goli był Nemanja Nikolić.