Media o meczu Wigry – Górnik. „Połowiczny rewanż zabrzan”

Kaszpir  -  25 września 2016 10:33
0
924

media_o_meczu

Górnik Zabrze zapunktował w czwartym ligowym meczu z rzędu. Tym razem „Trójkolorowi” nie dali wbić sobie gola, jednak podobnie jak to miało miejsce we wtorkowym spotkaniu w Pucharze Polski – nie zdołali pokonać bramkarza z Suwałk.

Sport
Nie udał się Górnikowi rewanż za Puchar Polski
Zabrzanie bezbramkowo zremisowali w Suwałkach z Wigrami. Choć byli drużyną wyraźnie lepszą, nie udokumentowali tego golami.

Dziennik Zachodni
Połowiczny rewanż zabrzan
Piłkarze Górnika Zabrze zremisowali bezbramkowo w Suwałkach z Wigrami. Podział punktów na boisku drużyny, która jeszcze niedawno była liderem tabeli I ligi jest dobrym wynikiem dla drużyny Marcina Brosza, choć zabrzanie nie ukrywali, że jechali do Suwałk z zamiarem zrewanżowania się Wigrom za wtorkową przegraną w Pucharze Polski. Rewanż okazał się jednak połowiczny.

Sportowe fakty
Nieudany rewanż
Nie padły gole w meczu w Suwałkach, gdzie Wigry zmierzyły się ze spadkowiczem z ekstraklasy Górnikiem. Obydwa zespoły kilka dni temu zmierzyły się w Pucharze Polski. Żadna z drużyn nie chciała zaryzykować i otworzyć się przed rywalem. Wigry i Górnik sporo uwagi poświęcały defensywie i nie może dziwić, że w meczu nie padły gole.

Gol24
W Zabrzu bez zmian – Górnik znów zawodzi
Najpierw przykra porażka w 1/8 finału Pucharu Polski, a teraz tylko bezbramkowy remis na I-ligowych boiskach po bardzo przeciętnej grze. Górnik Zabrze drugi raz w ostatnich dniach zmierzył się z Wigrami i po raz drugi nie może być zadowolony z końcowego rezultatu. Piłkarze Marcina Brosza zaczynają coraz bardziej zasługiwać na swoje mocno przeciętne miejsce w środku ligowej stawki.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments