Media o meczu Podbeskidzie – Górnik. Dwóch rannych po małych derbach

Kaszpir  -  7 listopada 2016 17:04
0
1233

media_o_meczu

„Górnicy” podzielili się punktami z „Góralami” i nikt nie jest z takiego rozstrzygnięcia specjalnie zadowolony. Media podkreślają, że pod Klimczokiem kibice zobaczyli świetne widowisko oraz uratowany remis zabrzan po bramce Szymona Matuszka w doliczonym czasie gry.

Sport
Kapitalny mecz przy Rychlińskiego. Podbeskidzie remisuje z Górnikiem
„Górale” jeszcze w 90. minucie prowadzili z Górnikiem 3:2. Stracili jednak bramkę po błędzie bramkarza.

Dziennik Zachodni
Dwóch rannych po małych derbach
Po bardzo emocjonującym meczu dwóch spadkowiczów z Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała zremisowało z Górnikiem Zabrze 3-3. Gospodarze byli bardzo bliscy odniesienia pierwszego zwycięstwa u siebie w tym sezonie, ale w ostatniej minucie błąd bramkarza Rafała Leszczyńskiego wykorzystał Szymon Matuszek, zapewniając zabrzanom jeden punkt.

Sportowe Fakty
Świetny mecz pod Klimczokiem, zabrzanie uratowali remis
W meczu 16. kolejki I ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zremisowało z Górnikiem Zabrze 3:3. Zabrzanie punkt uratowali w 90. minucie po fatalnym błędzie Rafała Leszczyńskiego i golu Szymona Matuszka.

Interia
Podbeskidzie bielsko-biała – Górnik Zabrze 3-3 w i lidze
W meczu na szczycie 16. kolejki I ligi Podbeskidzie zremisowało 3-3 z Górnikiem. Spotkanie spadkowiczów z Ekstraklasy obejrzało blisko 9 tysięcy fanów, a emocji nie brakowało. Zabrzanie wyrównali już w doliczonym czasie gry, po trafieniu Szymona Matuszka.

Gol24
Duże emocje i wymiana ciosów w Bielsku. Podbeskidzie zremisowało z Górnikiem
Grad bramek oglądaliśmy w meczu kończącym 16. kolejkę 1. ligi. Podbeskidzie Bielsko-Biała zremisowało z Górnikiem Zabrze 3:3, a oba zespoły poszły na prawdziwą wymianę ciosów.