Media o meczu Jagiellonia -Górnik: „Pogromcy lidera znów ograli faworyta”, „Górnik Zabrze powstaje z kolan!”

Spark  -  5 grudnia 2015 13:47
0
826

media_o_meczu

Po zwycięstwie w Białymstoku media podkreślają, że Górnik traci dystans do bezpiecznej strefy. Spotkania 'Trójkolorowych” dostarczają ostatnio bardzo dużo emocji, a triumf 3:2 z „Jagą” był pierwszym osiągniętym przez nasz zespół poza Zabrzem. Nasza drużyna opuściła ostatniej miejsce w tabeli.

Onet.pl
Pięć goli i wielkie widowisko. Pogromcy lidera znów ograli faworyta
Jagiellonia Białystok przegrała z Górnikiem Zabrze 2:3 (1:1) w drugim piątkowym spotkaniu 19. kolejki Ekstraklasy. Dla gości jest to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w bieżącym sezonie.

Sportowefakty.pl
Frajerska porażka Jagiellonii. Górnik wraca na właściwe tory
Górnik Zabrze wywiózł z Białegostoku komplet punktów, pokonując Jagiellonię 3:2. Decydującego o triumfie gola zdobył w końcówce meczu Roman Gergel.

Interia.pl
Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze 2-3 w 19. kolejce Ekstraklasy
Jagiellonia przegrała 2-3 z Górnikiem, ale atrakcją wieczoru na stadionie w Białymstoku był… św. Mikołaj. Z prezentami do Zabrza wrócili podopieczni Leszka Ojrzyńskiego.

Sport.pl
Górnik Zabrze powstaje z kolan! Drugie ligowe zwycięstwo z rzędu
Po pięciu golach wbitych Piastowi, zabrzanie strzelili trzy kolejne Jagiellonii! W dodatku na wyjeździe! Tym samym Górnik skraca dystans do bezpiecznej strefy!

Katowickisport.pl
Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo zabrzan w tym sezonie. Jaga pokonana!
Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze 2:3. Po meczu pewnym zwrotów goście wywożą trzy punkty z Podlasia. Gola dającego zwycięstwo strzelił Gergel.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments