Media o meczu Górnik – Pogoń Siedlce. „Gergel rozprawił się z Pogonią Siedlce”

Kaszpir  -  20 sierpnia 2016 11:22
0
853

media_o_meczu

W pomeczowych relacjach media podkreślają pierwsze zwycięstwo Górnika, jak również przebudzenie słowackiego napastnika Romana Gergela.

Sport

Górnik w końcu wygrał. Przebudzenie Słowaka
Górnik wygrał pierwszy mecz na stadionach I ligi. Podobnie jak w meczu z Legią w Pucharze Polski gospodarze zdecydowanie lepiej zagrali w drugiej połowie, kiedy pod każdym względem zdominowali rywala i strzelili dwa efektowne gole. Po wielu miesiącach letargu przebudził się Roman Gergel.

Dziennik Zachodni

Nerwowo, ale z punktami
W czwartej kolejce I ligi piłkarze Górnika Zabrze odnieśli pierwsze zwycięstwo. Zespół Marcina Brosza pokonał na własnym boisku Pogoń Siedlce 2:0 po golach Romana Gergela, który został powołany do kadry Słowacji na mecz eliminacji mistrzostw świata z Anglią.

Weszlo.com

Przygotowania na Anglię rozpoczęte. Gergel rozprawił się z Pogonią Siedlce
Górnik Zabrze wychodzi dziś… ze strefy spadkowej. Pewnie, ciężko na tym etapie rozgrywek przywiązywać dużą wagę do tabeli, ale jeśli po trzech kolejkach zespół ma na koncie zero zwycięstw i tylko jeden punkt – trudno o optymizm. Tym bardziej, że mowa tutaj o głównym kandydacie do awansu do Ekstraklasy.

Sportowe Fakty

Zła seria przełamana, Roman Gergel bohaterem.
Na papierze faworytem tego spotkania wydawał się być Górnik Zabrze. Ślązacy po spadku z Ekstraklasy zapowiadali, że ich celem jest walka o szybki powrót do elity. Jednak po trzech kolejkach 14-krotni mistrzowie Polski z dorobkiem punktu zajmowali lokatę w strefie spadkowej I ligi. Z kolei Pogoń Siedlce miała na swoim koncie 3 punkty. Wszystko jednak zweryfikowało boisko.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments