Media o meczu Górnik – Legia: „Sensacja w Zabrzu”

Kaszpir  -  11 sierpnia 2016 11:40
0
834

media_o_meczu

Górnik gra dalej! Zabrzanie przez wielu skazywaniu byli na porażkę, ale póki piłka w grze wszystko jest możliwe. Tak było i tym razem. Jak środowe spotkanie w Pucharze Polski komentują media?

Sport
„Klasyk dla Górnika! Legia nie sprostała szalonej ambicji zabrzan.”
Oba kluby dzieli dziś finansowa i sportowa przepaść, ale Górnik zagrał przeciwko mistrzom Polski najlepszy mecz od wielu miesięcy. Potrafił odrobić dwubramkową stratę i po dogrywce wyeliminował Legię z rozgrywek.

Sportowefakty
„Sensacja w Pucharze Polski! Legia Warszawa wyeliminowana!”
Obrońca Pucharu Polski Legia Warszawa za burtą rozgrywek! Wojskowi prowadzili w Zabrzu z pierwszoligowym Górnikiem 2:0, ale mecz przegrali po dogrywce 3:2!

Dziennik Zachodni
„Sensacja w Zabrzu. I-ligowiec pokonał mistrza”
Chociaż nastrój jest ponury rozwiewamy czarne chmury – ogłosili kibice Górnika podczas efektownego pokazu pirotechnicznego(…) Po meczu z mistrzem Polski nastroje w Zabrzu z pewnością się poprawiły. Podopieczni trenera Marcina Brosza sprawili wielką sensację pokonując po dogrywce Legię. To pierwsza wygrana zabrzan w tym sezonie.

Łączy nas piłka
Obrońca tytułu odpadł z rozgrywek, Górnik Zabrze gra dalej!”
Po bramkach Kaspera Hamalainena i Nemanji Nikolicia zespół Besnika Hasiego prowadził już 2:0, ale Górnik Zabrze nie zamierzał się poddać. Gole Bartosza Kopacza i Rafała Kurzawy spowodowały, że obie drużyny musiały walczyć w dogrywce. W tej skuteczniejszy okazał się Górnik.

Weszło
„Legia chciała wyjść na spacer, ale Górnik zrzucił ją w przepaść”
Futbolu nie wymyślono wczoraj, żeby nie znać jego najprostszej zasady – zlekceważysz rywala i nastawisz się na spacer, to czeka cię wspinaczka na K2 zimą w sandałach. Prosta reguła, wystarczy ją wkuć na pamięć i życie jest łatwiejsze. A Legia nie, jak najbardziej nieogarnięty i uparty uczeń w klasie, ma to w dupie. Efekty – jeszcze nie połowa sierpnia, a ekipę Hasiego wylano z Pucharu Polski.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevleta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments