Mateusz Zachara: Pracuję na transfer w kolejnym okienku

kamres  -  22 września 2014 17:14
0
999

zachara_podbeskidzie_gor_1415
Doskonały mecz rozegrał na stadionie Podbeskidzia Bielska-Biała Mateusz Zachara, który miał udział przy wszystkich golach, a sam na swoim koncie zanotował dwa trafienia. Poza tym, nasz napastnik bardzo dobrze pracował na całym boisku i otrzymał bardzo wysoką notę w naszym zestawieniu, które można zobaczyć tutaj.

Roosevelta81.pl: Siedziało Ci w głowie to, że nie potrafiłeś strzelić gola w ostatnich meczach?

Mateusz Zachara (napastnik Górnika): – Nie powiem, że nie, ale takie sytuacje już miewałem w przeszłości. W poprzednim sezonie, w drugiej rundzie, kiedy wracałem po kontuzji i nie umiałem długo trafić do siatki. Można powiedzieć, że jestem zaprawiony w bojach i jakiejś wielkiej tragedii teraz nie było, ale chciałem się jak najszybciej przełamać. Ciesze się, że udało mi się zdobyć dwie bramki i pomóc drużynie sięgnąć w Bielsku po trzy punkty.

Czy jesteś rozczarowany, że w minionym okienku transferowym nie odszedłeś do jakiegoś zachodniego klubu?

– Już o tym nie myślę. Do transferu nie doszło i nie można rozmyślać, co by było gdyby… Trzeba zapracować na transfer w kolejnym okienku. W każdym meczu staram się udowadniać swoją wartość, lecz to wszystko robię dla drużyny, dla Górnika, po to, żebyśmy zdobywali jak najwięcej punktów. Wiadomo jak liga polska jest wyrównana i każdy punkt jest w niej na wagę złota.

Znowu dałeś sygnał selekcjonerowi Adamowi Nawałce. Liczysz na powołanie na październikowe mecze eliminacyjne z Niemcami i Szkocją?

– Nie rozmyślam nad tym. Jeśli ktoś prezentuje się dobrze na boiskach ekstraklasy, to może liczyć na powołanie. W każdym meczu trzeba potwierdzać swoją dobrą dyspozycję i strzelać gole, a powołanie być może przyjdzie samo.

Źródło: Roosevelta81.pl
Fot.: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments