Martin Chudy: Dzisiaj byliśmy jedną rodziną.

Kris  -  12 lutego 2019 07:45
0
4034

Martin Chudy zadebiutował w barwach Górnika i może pochwalić się w pierwszym spotkaniu czystym kontem. Jak zawodnik sprowadzony z Spartaka Trnava widział to na boisku:

  • Debiut w Górniku, dobry mecz i czyste konto. Jak ty się czujesz po spotkaniu?

Jestem bardzo zadowolony; to był dobry występ całej drużyny. Potrzebowaliśmy trzech punktów w tak ważnym i ciężkim spotkaniu. Dzisiaj byliśmy wszyscy jedną, wielką rodziną zarówno zawodnicy na boisku, ławce i całe trybuny. To było wspaniałe. Mam nadzieję, że w  następnym spotkaniu również tak zagramy i zdobędziemy punkty.

  • Jesteś w zupełnie nowej drużynie. Jak dogadujesz się z nowymi kolegami z zespołu?

Drużyna jest bardzo dobra. Zawodnicy są świetni. Uważam, że klub ma wysoki poziom; jest naprawdę profesjonalny. Jestem tym trochę zaskoczony, ale również bardzo zadowolony, że mogę tutaj być i reprezentować Górnik. Myślę, ze zespół i klub ma predyspozycje i ambicje, aby zajmować lepszą pozycję, niż teraz. Mam nadzieję, że ja oraz nowi i starzy zawodnicy pomożemy w dokonaniu tego.

  • Dzisiaj na spotkaniu było prawie 15 000 kibiców. Świetny wynik.

Tak, byli fantastyczni. Mam nadzieję, ze będzie tak w każdym spotkaniu. Dla nas jest to bardzo ważne. Potrzebujemy ich, czujemy ich doping. Po prostu nam pomagają.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments