Leszek Ojrzyński: Sami sobie jesteśmy winni

kamres  -  13 września 2015 21:33
0
812

ojrzynski_termalica_gornik_1516

Cieszę się z kredytu zaufania jakim obdarzyli nas kibice i tak powinno być. Jesteśmy w nowej sytuacji, bo Górnik już przyzwyczaił do tego, że wygrywał spotkania – powiedział dla Roosevelta81.pl, Leszek Ojrzyński trener Górnika.

Roosevelta81.pl: Najważniejszy mecz dla kibiców przegrany

Leszek Ojrzyński (trener Górnika): – Szkoda naszych sytuacji powinniśmy zremisować taki mecz. Na samym początku meczu Szeweluchin nie trafił do bramki, ale w drugiej połowie mieliśmy mnóstwo dogodnych sytuacji. Nie udało nam się zdobyć choć jednej bramki. Trzeba przyznać, że Ruch też miał swoje sytuacje, ale Kasprzik zrobił swoje. Stracona bramka spowodowała, że trzy punkty zostały w Chorzowie. W drugiej połowie odkryliśmy się i mogliśmy oglądać fanatyczne interwencje obu bramkarzy. Ruch spokojnie czekał na swoje szanse, a u nas pojawiały się wielkie dziury. Chcieliśmy zremisować i kombinowaliśmy na różne sposoby, ale to się nie powiodło, bo nie strzeliliśmy żadnego gola. Jest nad czym pracować, bo często byliśmy łapani na spalonych. Być może wynikało to z braku sił.

Sytuacja Górnika robi się coraz gorsza

– Dalej jesteśmy czerwoną latarnią ligi i w dalszym ciągu drużyny nam uciekają. Trzeba pracować i nikt na pewno łatwo się nie podda. W piątek czeka nas już mecz ze Śląskiem i zobaczymy czy wykurują się już niektórzy zawodnicy. Brakowało nam kibiców i szkoda, że takie mecze są rozgrywane. Wsparcie by nam pomogło, ale sami sobie jesteśmy winni, bo straciliśmy bramkę, a później trzeba gonić.

Po przegranych derbach kibice udzielili Wam spory kredyt zaufania

– Cieszę się z kredytu zaufania jakim obdarzyli nas kibice i tak powinno być. Jesteśmy w nowej sytuacji, bo Górnik już przyzwyczaił do tego, że wygrywał spotkania. Zabrzanie często kończyli sezon w górnej połowie tabeli. Gramy po to, by się odbić od dna, bo właśnie tam znajdujemy się. Potrzebne jest zwycięstwo, bo za głęboko utkwimy w tym mule. Trzeba walczyć w piątek i nie ma innej opcji.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments