Konferencja trenerów: „Żyjemy dalej, trzeba męsko podejść do tematu”, „Najważniejsze było dobre otwarcie sezonu”

kamres  -  13 lutego 2016 20:50
0
1138

Ojrzynski_Cracovia1516_konferencja

Przyjechaliśmy do Krakowa po trzy punkty. Mecz nam nie wyszedł, dostajemy na początku spotkania bramkę, później tracimy dwie kolejne bramki po niewymuszonych stratach – powiedział po spotkaniu z Cracovią Leszek Ojrzyński, trener Górnika.  Natomiast Jacek Zieliński, trener Cracovii podkreślił. – Chcemy nadal grać o górną część tabeli.

Leszek Ojrzyński (trener Górnika):  – Przyjechaliśmy do Krakowa po trzy punkty. Mecz nam nie wyszedł, dostajemy na początku spotkania bramkę, później tracimy dwie kolejne bramki po niewymuszonych stratach. Mogliśmy stracić więcej bramek, ale mogliśmy też strzelić kilka. Teraz jest najlepszy moment  żeby się ogarnąć. Wydaje mi się ze stać nas na więcej, ale dzisiejszy mecz tego nie pokazał. Żyjemy dalej, trzeba męsko podejść do tematu. Cracovia zagrała dzisiaj bardzo ambitnie, my dzisiaj nie zagraliśmy tak, jak byśmy grali o życie.

Jacek Zieliński (trener Cracovii): – Dla nas najważniejsze było dobre otwarcie sezonu, czyli zwycięstwo. Bardzo ładne i fajne akcje,  z czego zdobyliśmy bramki. Bardzo mądrze rozegraliśmy to spotkanie taktycznie, z czego bardzo się cieszę. Górnik ma swoje problemy, my swoje. Jestem zadowolony z meczu i co najważniejsze obyło się bez kontuzji.  Chcemy nadal grać o górną część tabeli.  Co do Antona Karachanakova, to on musi nauczyć się jeszcze naszej piłki. Dajmy mu trochę czasu, myślę że za miesiąc będzie można powiedzieć, że to solidny punkt drużyny.

Źródło: Roosevelta81.pl/cracovia.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments